Милашка-оторвашка• 15 мая 2021

У кого такие сандали Скетчерс?

Как они вам? Удобные?
автор Милашка-оторвашка • 15 мая 2021
На сайте интертоп отзывов по ним нет. Девочки, отпишитесь, может кто мерял -щупал?

Galina_vinsport• 15 мая 2021
я их обожаю.. два лета относила и в этом буду носить.. подошва - как по облачкам хожу.. у меня синего цвета.. у Вас на фото более интересная расцветка
Єдина Країна• 15 мая 2021
У мене схожі keen, третій рік як новенькі, досить зручні навіть для моїх проблемних ніг. Скечери маю іншу модель босоніжок (на танкетці), зараз в інтертопі біля 500 грн, також дуже комфортні.
vinika• 15 мая 2021
Ответ дляЄдина Країна
Можно ссылку попросить у вас?
Єдина Країна• 15 мая 2021
Ответ дляvinika
Можно ссылку попросить у вас?
https://intertop.ua/ua/product/sandals-skechers-96...
Трохи промахнулась з ціною, 599. Минулого року я їх взагалі за 260 по акції купила.
Не сильно модні, звичайно, але це єдині після тих keen, які не роздирають мені ноги до крові.
vinika• 15 мая 2021
Ответ дляЄдина Країна
Дякую