ira1108• 24 декабря 2013

Як самій собі ставити пявки?

Дівчата, поділіться опитом: хочу поставити собі п"явки в область яєчників. Як це робиться?
Акукарача• 24 декабря 2013
Ответ дляira1108
кожного місяця 2 рази...Як сформувати запитання-це мої проблеми, а не ваші. Я запитала людей, які знають відповідь на запитання, а не людей, які не мають, що робити просто би якусь несемітнецю писати
я пока не вижу ув ас проблемы, пока не услышу диагноз, и не у людей, а у медиков потрібно ставити запитання!

автор ira1108 • 24 декабря 2013
Ответ дляАкукарача
автор, диагноз в студию?
ви ким себе уявляте? ’в студію’....я у ваших коментарях не нуждаюсь...
автор ira1108 • 24 декабря 2013
Ответ дляАкукарача
Гірудотерапією займаються не лише медики... Доречі медеки-це ж люди
chok• 24 декабря 2013
Я в санатории на гирудотерапию ходила, от варикоза. врач на ноге ставил их в определенном порядке. Очень много людей,страдающих высоким давлением, на шею прикладывали. Сначала противновато, но если не акцентировать внимание на них,привыкаешь)))
Учтите,что шрамы от укусов остаются довольно продолжительное время
Акукарача• 24 декабря 2013
Ответ дляira1108
добро, тут все ясно, уважаемый медик он же человек со средним образованием...и прошу прощения мозгом...