Кукусик• 23 мая 2021
Переїзд до чоловіка. Організація бюджету
Запропонував громадянський шлюб і переїзд до його міста.
В його квартирі потрібно зробити ремонт. (У мене своя квартира у моєму місці з кращими умовами)
Його зп 20000
Моя зп 14000
Пропонує жити на мою, а зі своєї робити ремонт. Напевно триватиме це з рік
Ви б вкладалися?
Як організовували бюджет при схожих даних?
Його зп 20000
Моя зп 14000
Ви б вкладалися?
Результат:
вже голосів:
123 (93.18%)
Ні
6 (4.55%)
Результат
3 (2.27%)
Так
Кукусик
• 23 мая 2021
Потенційні чи дійсні дружини?
Ви правда витрачаєте свій дохід на себе лише і не вкладаєтесь у побут зовсім?
Утка_в_тапках• 23 мая 2021
Ответ дляviter33
З заміжніми жінками зустрічаються з метою економії )))
Я можу собі дозволити на стосунках не економити ))
Нет, не угадали
Утка_в_тапках• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Потенційні чи дійсні дружини?
Пусть решит вопрос с вашими правами на квартиру, он готов?
Утка_в_тапках• 23 мая 2021
Ответ дляviter33
Скільки коханців - стільки і причин.
Комусь бракує адреналіну, когось заміжня коханка вдало використовує, для когось - ’кохання усього життя’))) і т.д. і т.п.....
Замужняя не будет требовать отношений и тратиться на неё надо больше, кстати. Это самое простое, остальное и так понятно
Не будь КакСвета• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Потенційні чи дійсні дружини?
Так, в побут не вкладаю зовсім , можу зробити якусь приємність для всіх , але це під настрій. На крупні особисті покупки теж беру гроші в чоловіка.
Кишмишная Мая• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Я планую розмову і окреслити межі допустимі для мене у бюджеті. Хотілося б почути яку модель бюджету обирають мудрі жінки, щоб домовитись на березі
Дійсно мудрі жінки свої доходи вважають своїми, а доходи чоловіка - спільними. Чоловік забезпечує житло, ремонти, необхідні витрати на життя. Жінка на свої ’покращує’ себе - масаж, косметолог, зачіска, курси і тд
Кукусик
• 23 мая 2021
Ответ дляmiss.olja
В вашем случае-никак! Вы не должны содержать себя и его чтоб он за свою зп в своей квартире ремонт делал. Обсуждать бюджет можно было бы если бы он вас просто звал к себе жить, без этих хитросделанных идей про ремонт. И как вы вдвоём будете на 14 к жить, если вы привыкли сами жить на эту Сумму?
Мені вдається відкласти тРішки
На відпочинок, нз, якщо хвороба чи ремонт. Це всі мабуть так роблять )
Кишмишная Мая• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Потенційні чи дійсні дружини?
Спостерігаю молоду сім’ю племінника: живуть у нього у батьків, за комуналку платить він, продукти і побутові речі - 70 на 30 приблизно він і вона, зП у них однакові. За два роки вона виплатила кредит за свою машину (він без машини). Вважаю, все справедливо
Кукусик
• 23 мая 2021
Ответ дляviter33
Хоч про відкладене у Вас вистачило розуму йому не казати ? !!!!
Так. Він не знає про це. Та й зрештою там не космічна сума.
Ответ дляКукусик
Фух !!!
І не повинен про це знати ніхто !!
А щодо спільного бюджету - немає єдиного рецепту.
В ідеалі для Вас, звісно, ’ваші гроші - це лише ваші гроші’, але боюся, що йому такий варіант зовсім не сподобається.
Постарайтеся принаймі, щоб його матер.вклад в сім’ю був більшим, ніж Ваш - бо ви більше вкладатимете нематеріально (кухня, прибирання).
При цьому ремонт його житла - це окремі його затрати, не за Ваш рахунок, варіант жити на ваші - взагалі не варіант !!
І з дітьми не поспішайте, бо з немовлям на руках ви йому особливо умови не подиктуєте.
І не повинен про це знати ніхто !!
Барабасиха• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Потенційні чи дійсні дружини?
Не плутайте спільний побут в сім´ї, та робити ремонт в чужій квартирі, будучи на пташиних правах.
Запретный фрукт• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Потенційні чи дійсні дружини?
У меня с бывшим мужем было совместное жилье и совместная работа.
Поэтому таких вопросов не возникало.
Сам себе Петросян• 24 мая 2021
Ответ дляБарабасиха
Який перспективний наречений!
Бубочка ищет себе человека, который будет его содержать и поможет сделать ремонт)))
Сам себе Петросян• 24 мая 2021
Ответ дляДежурняшная
Кто эти 3 е что решили бусичке ремонт слелать? Вы женщины?
Это сам женишок, его мама и бабушка