Кукусик• 23 мая 2021
Переїзд до чоловіка. Організація бюджету
Запропонував громадянський шлюб і переїзд до його міста.
В його квартирі потрібно зробити ремонт. (У мене своя квартира у моєму місці з кращими умовами)
Його зп 20000
Моя зп 14000
Пропонує жити на мою, а зі своєї робити ремонт. Напевно триватиме це з рік
Ви б вкладалися?
Як організовували бюджет при схожих даних?
Його зп 20000
Моя зп 14000
Ви б вкладалися?
Результат:
вже голосів:
123 (93.18%)
Ні
6 (4.55%)
Результат
3 (2.27%)
Так
Бесконечность-не предел• 23 мая 2021
Какой красавчик! А потом вас после ремонта пинком под зад, вы с голой ж@пой домой поедете, а ему ремонт останется. Гениально!
БершкомангоЗар• 23 мая 2021
Автор,вам скільки років і вам треба це все.Зароблене віддасте на ремонт чужої квартири.План в чоловіка хороший,шукає дурну.
220В• 23 мая 2021
Автор, при исходных данных и его предложении, я ответила бы так, пока не готова, мне нужно подумать) это означало бы для меня все, мне нужен другой мужчина
Грушки-яблочки• 23 мая 2021
Пусть официально женится. Тогда можно.
А как просто подруга, зачем оно вам надо.
Айпишница• 23 мая 2021
А мужичок у вас продуманный. Где в этом всем ваш интерес? Какая выгода для Вас?
БершкомангоЗар• 23 мая 2021
Ответ дляГрушки-яблочки
Пусть официально женится. Тогда можно.
А що одруження змінить.Житло то не її все рівно.Через рік розлучиться.
Грушки-яблочки• 23 мая 2021
Ответ дляАйпишница
Его писюнчик
Кукусик
• 23 мая 2021
Мене це теж бентежить. Просто після цієї розмови не впевнена що хочу переїжджати.
Як організувати бюджет?
У нього ідея про спільний котел!
Як організувати бюджет?
У нього ідея про спільний котел!
Айпишница• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Як організувати бюджет?
У нього ідея про спільний котел!
Як організувати бюджет?
У нього ідея про спільний котел!
Так его бюджет не будет «спильным», общий это если Вы и в Вашей квартире параллельно условия будете улучшать
220В• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Як організувати бюджет?
У нього ідея про спільний котел!
Як організувати бюджет?
У нього ідея про спільний котел!
Как в мультике, идея подождет, добавьте ему свою идею, например хочу на море)
мамаАлешеньки• 23 мая 2021
Ответ дляviter33
А через рік він Вам подякує, що ви йому допомогли профінансувати ремонт в його квартирі
А ще обслуговували його потреби - фізіологічні та побутові.
Грушки-яблочки• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Як організувати бюджет?
У нього ідея про спільний котел!
Як організувати бюджет?
У нього ідея про спільний котел!
Пусть сам делает ремонт, а потом вас приглашает.
Не будь КакСвета• 23 мая 2021
Яка вам вигода з такого? Одруження має покращувати рівень життя, а не навпаки
Да будет так• 23 мая 2021
Ответ дляГрушки-яблочки
Его писюнчик
Проще писюнчик найти без переезда в другой город🤣
Любавишна• 23 мая 2021
Ответ дляГрушки-яблочки
Пусть официально женится. Тогда можно.
А зачем жениться? Абы було?
Запретный фрукт• 23 мая 2021
Прикольный.)
Будет делать у себя ремонт по максимуму, а вы будете обеспечивать жрачку и бесплатный секс
Доделает и поменяет на другую
Да будет так• 23 мая 2021
Справедливо, якщо це ваш законний чоловік, молода сім´я йде на якісь жертви заради спільного майбутнього, а так - сумнівно
Запретный фрукт• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Як організувати бюджет?
У нього ідея про спільний котел!
Як організувати бюджет?
У нього ідея про спільний котел!
Ну вот и вкладывайтесь на еду и комуналку.
А ремонт в своей квартире сам. Или одновременно с вашей.
Кукусик
• 23 мая 2021
Ответ дляviter33
Спільний котел - це означає, що житимете лише на ВАШІ !!
Його гроші - йтимуть на ремонт ЙОГО квартири
Я це розумію. Та не хочу видатись в його очах жадібною.
Всі ж ми хочемо бути трішки і краще і готові старатися для іншого.
Хоча мене це задіває
Запретный фрукт• 23 мая 2021
Ответ дляГрушки-яблочки
Кстати да. Нафига автору ехать в ремонт?
Да будет так• 23 мая 2021
Ответ дляviter33
Фізіологічні - він теж буде її потреби обслуговувати))
Побутові - може він шеф-кухар і любить прибирати.
Справді, що це я, нехай він обслуговує її фізіологічні і куховарить, тоді дійсно треба йому за це свою зарплату віддати
Барабасиха• 23 мая 2021
Хитренький який.
Ще й оце: ’Пропонує жити на мою, а зі своєї робити ремонт.’ - а чому не навпаки? Начебто нічого не змінить, якщо навпаки, але в такому випадку буде стверджувати, що ремонт зробив сам за свої гроші.