Кукусик• 23 мая 2021
Переїзд до чоловіка. Організація бюджету
Запропонував громадянський шлюб і переїзд до його міста.
В його квартирі потрібно зробити ремонт. (У мене своя квартира у моєму місці з кращими умовами)
Його зп 20000
Моя зп 14000
Пропонує жити на мою, а зі своєї робити ремонт. Напевно триватиме це з рік
Ви б вкладалися?
Як організовували бюджет при схожих даних?
Його зп 20000
Моя зп 14000
Ви б вкладалися?
Результат:
вже голосів:
123 (93.18%)
Ні
6 (4.55%)
Результат
3 (2.27%)
Так
Жена сына• 23 мая 2021
Гениально ) За ваши жить, за свои себе ремонт.
Предложите жить за его, а ваши копить. На что-то нибудь полезное вам )
Утка_в_тапках• 23 мая 2021
Для таких предложений надо жениться сначала на девушке, а потом и деньги ее грабастать.
Кукусик
• 23 мая 2021
Ответ дляДа будет так
Справедливо, якщо це ваш законний чоловік, молода сім´я йде на якісь жертви заради спільного майбутнього, а так - сумнівно
Якщо я натисну він одружиться я думаю. Але я не впевнена що хочу тиснути.
У його місті у мене краща перспектива кар´єрного росту.
Але поведінка його у питанні ремонту трохи відштовхує
Айпишница• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Я це розумію. Та не хочу видатись в його очах жадібною.
Всі ж ми хочемо бути трішки і краще і готові старатися для іншого.
Хоча мене це задіває
Переезжайте к Вам - с него еда и коммуналка, Вы что-то для дома купите? Вам не нужен новый диван или новая стиралка?)
вареный_look• 23 мая 2021
Ответ дляГрушки-яблочки
Пусть официально женится. Тогда можно.
А как просто подруга, зачем оно вам надо.
Так вскопано автору ничего
Ответ дляКукусик
Хоча мене це задіває
Це не жадібність.
Це повне ЙОГО життя за ВАШ рахунок.
Якщо ви цього хочете - Ваше право.
До його квартири ви не матимете жодного відношення, хоча Вам щоразу нагадуватимуть, що ’для Вас старається’ ))
Це повне ЙОГО життя за ВАШ рахунок.
Якщо ви цього хочете - Ваше право.
вареный_look• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Она отвратительна , почему вы ради ремонта должны свою жизнь сокращать до 7 т
Жена сына• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Хоча мене це задіває
Это не жадность. Это рациональность и здравый смысл )
Айпишница• 23 мая 2021
Ответ длявареный_look
Потом он ещё и жильё Автора посоветует сдать, чтобы ремонт быстрее закончить
Утка_в_тапках• 23 мая 2021
Да уж, раньше мужику стыдно было такое предложить даже, если берёшь себе жену, обеспечь жильём. Автор, вы ему скажите, что согласны, только пусть полквартиры на вас перепишет.
Ответ дляКукусик
А що одруження змінить?
Житло- то і так його дошлюбне, у випадку чого - Вам нічого не перепаде
Ви фінансово тягнутимете сім’ю, доки він ремонтує СВОЮ квартиру
Нагайна• 23 мая 2021
А если после переезда не сразу найдете работу? Он будет содержать от большой любви и одновременно делать ремонт?
Автор, я замужем в такие игры наигралась. Он весь заработок вложил в покупку машины и ремонт. Я кормила, работая на трёх работах. Ушла с сумками. И в догонку мне сказал- скажи спасибо, что я с тебя за проживание в квартире не беру. Вот так
Астановитесь• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Мене це теж бентежить. Просто після цієї розмови не впевнена що хочу переїжджати.
Як організувати бюджет?
У нього ідея про спільний котел!
Як організувати бюджет?
У нього ідея про спільний котел!
ніяк не організовувати. є сенс поговорити словами через рот про те, що спільний котел - це не лише з однієї (Вашої) кишені. у Вас не залишиться жодних гарантій Вашої забезпеченості, якщо зробити за його планом.
Ви б хотіли з ним сім´ю? а він планує одружуватись? який вам особисто сенс вкладатися фінансово у його квартиру, в якій Вас може через рік не бути?
мала подібну ситуацію, витрачала свою зп на побут з хлопцем (обоє дорослі, жили разом, планів на сім´ю/дітей не було). тим часом зп хлопця йшла на його хотілки, а не на спільний побут. я висновки зробила, припинила вкладатися. за ремонт у його квартирі, коли я в статусі ’вас там не стояло’ не платила, підкреслила, що квартира його і я не претендую.
в нових відносинах про фінанси домовились одразу на березі, виробили спільно такий варіант, який підходить нам обом. комфортно, конфліктів немає.
Кукусик
• 23 мая 2021
Ответ дляАйпишница
Уже порадив здавати)
Це буде ще додатково 5000 в місяць
Запретный фрукт• 23 мая 2021
Ответ дляviter33
Це не жадібність.
Це повне ЙОГО життя за ВАШ рахунок.
Якщо ви цього хочете - Ваше право.
Це повне ЙОГО життя за ВАШ рахунок.
Якщо ви цього хочете - Ваше право.
Точно.
Мне бывший любовник так и говорил, когда себе инструмент покупал.)))
Айпишница• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Уже порадив здавати)
Це буде ще додатково 5000 в місяць
О, так я говорю)))))))
Уже посчитал прокалькулировал как улучшит свои жилищные условия, а на Ваш ремонт насрать, да?
Утка_в_тапках• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Уже порадив здавати)
Це буде ще додатково 5000 в місяць
Какой молодец
Сегодня на диете• 23 мая 2021
А потом в соседней теме пишут не слушайте Сатью, а то всякий бред советует
Но такого уж точно не насоветует
Айпишница• 23 мая 2021
Ответ дляСегодня на диете
Но такого уж точно не насоветует
Хахаха
Астановитесь• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Уже порадив здавати)
Це буде ще додатково 5000 в місяць
знаєте, це як у казці дитячі: давай спочатку з´їмо твоє, а потім кожен своє.
Не будь КакСвета• 23 мая 2021
Ответ дляКукусик
Хоча мене це задіває
Мужик не промах
, йому хатня робітниця , безкоштовний секс і ще годувати будуть
Утка_в_тапках• 23 мая 2021
Ответ дляviter33
Якщо ’шалене кохання’ і Вам вигідно переїхати з урахуванням перспективи - скидайтеся по 10 тис. і на них живіть
А решта (він - 10, ви - 4) - кожен тратить на свій розсуд
Але обов’язки теж пополам !!!, які і матер.вклад !!
Если о таком говорить мужчине, типа он сам не понимает, то никакого кохання там нет.