Вам телефонограмма• 26 мая 2021
Наши Go-A на Евровидении по голосам зрителей на 2 месте , зачем это жюри ?
Раньше не было жюри на Евро , голосовали только зрители , было более справедливо .
Италия и по зрителям и по жюри на первом
Бабка_в_кедах• 26 мая 2021
Главное, что наша песня в топе всех чатов, а жюри пусть свою нафталиновую француженку слушают
Верочка 100%• 26 мая 2021
Страшная тайна, автор - никто не знает, за что голосовали зрители на самом деле))
На 4 Італія по журі. А взагалі я Вам скажу навіщо те журі, бо деякі країни йдуть до перемоги 30-40 років, а як тільки Україна та Росія почали приймати участь, вже двічі ми перемогли, Росія один раз. Також мимайже постійно в топ 5. Діаспора насправді велика , тому звичайно ж голосують за своїх.
Вважаю що Італійці неабиякі молодці, на своїй мові пісня, немає діаспори, і вибороли перше місце. Супер просто!
А ще є букмекерські контори, які керують спортом та усіма подіями, де є ставки.
І відколи з´явилося журі, почали усі вгадувати...співпадіння? Ні. Кого треба витягують, кого треба, опускають...все щоб бути в максимальному виграші та щоб Євробачення не поїхало до постсовків.