Секс-Бомба• вчера в 22:09
Обидві теми мої. Це жах.
Ті самі люди. Але як міняється риторика між темами… немає слів…
Та прям багіня• вчера в 23:27
Ответ дляСекс-Бомба
Але насправді висновків я багато зробила…
Колись перекладу це все і викладу в соц.мережі.
Показово, дуже показово.
Перекладіть їм краще трохи новин про справжні українські реалії. Ось це буде показово.
Бегущаяпо• вчера в 23:39
Ответ дляСекс-Бомба
Показово, дуже показово.
І правильно, не тільки ж нам знати, що Ви ̶̶і̶п̶а̶ ,гм, як це правильно назвати... Короче, вони самі розберуться. 😂
Мрію про пончик• вчера в 23:51
Ответ дляСекс-Бомба
Показово, дуже показово.
Та перекладайте вже, нехай поржуть з вас)
Физрукая• вчера в 23:56
Ответ дляСекс-Бомба
Показово, дуже показово.
Зачем эта показная растерянность
....
Люди написали то, что думают.
....
Люди написали то, что думают.
Мамин тріль• сегодня в 00:14
Ті самі люди? Як ви по анонімах відрізняєте?😂 Чи адмінчик, який просто бачить користувачів?)
Мамин тріль• сегодня в 00:17
Ответ дляСекс-Бомба
Показово, дуже показово.
Обов´язково і свої коментарі перекладіть і викладіть)) щоб люди бачили, як ви людей, які не виконали свою функцію маткою, називали)) в Америці таке люблять😂😂 заодно приведуть до тями)
Мамин тріль• сегодня в 00:27
Ось авторе, навіть перечитала тему і підібрала пару вигідних скрінів для перекладу американцям. Вони такий сексизм полюбляють і моментально вам пояснять who is who😂 якщо не зможете чи повстидаєтесь, обов´язково допоможемо чи доповнимо вашу тему чи пост, куди ви там будете перекладати😁
Мамин тріль• сегодня в 00:28
Ответ дляМрію про пончик
Автор перекладе тільки парочку коментарів, які вигідні їй. Сподіваюся, наших співвітчизників багато в США, тема досить популярна стала, тому і обов´язково доповнять повним змістом, якщо побачать десь публікацію))
Мрію про пончик• сегодня в 00:46
Ответ дляМамин тріль
Ой господи) не смішіть)
Мрію про пончик• сегодня в 00:47
Ответ дляМамин тріль
Вибір шикарний🤌
Та прям багіня• сегодня в 02:18
Ответ дляМамин тріль
Нехай ще продемонструє власні думки щодо суто ʼʼжіночого призначенняʼʼ, що полягає виключно у народженні та вихованні дітей, інакше ти не жінка. Це теж дуже ‘’сподобається’’ американцям :))