Секс-Бомба• вчера в 22:09

Обидві теми мої. Це жах.

Ті самі люди. Але як міняється риторика між темами… немає слів…
ИНЬэтовамниЯНЬ• вчера в 22:11
А шо жахового, поясните.

ОливьЕЖечка• вчера в 22:11
Удалено администрацией...
Мрію про пончик• вчера в 22:12
А во второй теме вы по легенде кто?
ИНЬэтовамниЯНЬ• вчера в 22:12
Ответ дляОливьЕЖечка
Удалено администрацией...
Ну утешайте себя этим. Думаете, нормальных украинцев нет?
Парова машина• вчера в 22:13
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Нормальные это какие?
Дадосвидания• вчера в 22:14
Это вы так похвастаться хотите? Даже самая отборная троллятина не набирала сколько страниц, вы всех обошли
Сонячний день• вчера в 22:14
Троллячі теми від тролляки
Трусиковед• вчера в 22:14
Ответ дляПарова машина
Нормальные это какие?
Наверно которых вы кацапами обзываете.
Мрію про пончик• вчера в 22:17
Ответ дляДадосвидания
Такой грубый байт в 1 теме, я удивляюсь как ЭТО админы не убрали

куркулиха• вчера в 22:19
а как вы по анонимам измеряете риторику?
но то, что тут тусуются те, что проводят всякие соц.опросы, эсперименты и подобную хню, мне давно известно, поэтому не писала в этих темах с ором ))
других хватает
Дадосвидания• вчера в 22:20
Ответ дляМрію про пончик
Ну форум хоть ненадолго ожил. Они тихо радовались))
Парова машина• вчера в 22:24
Ответ дляТрусиковед
Наверно которых вы кацапами обзываете.
Это те которые сейчас у путина в кабинете просят об окончании войны и им же обстрела Украины или как?
Не служанка• вчера в 22:24
— Який жах!
— Жах, а шо не жах?
— Жах, я ж кажу, який жах
Бегущаяпо• вчера в 22:27
Ответ дляОливьЕЖечка
Удалено администрацией...
То воно ї є
Роздратована шкіра• вчера в 22:27
Что интересно, пишешь на эту анонимную пропагандистку жалобы, а толку 0.0
Не банят её и все тут
Та прям багіня• вчера в 22:31
Навіть не сумнівалася, шо теми від одного й того самого автора. А що вас саме здивувало? Зазвичай ті, хто за продовження війни за будь-яку ціну, - це люди, впевнені, що мобілізація їх точно не зачепить, то навряд чи вони коментували ту тему про петицію.
ОливьЕЖечка• вчера в 22:47
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ага, украинцев.
кацапье так возбудилось, что заблокировало мой коммент)))
Відірву та викину• вчера в 22:53
Так ви і є та ботяра, яка в кожній темі мовою підтримує кремлеботів? Не набридло корчити з себе того, ким ви не є?
автор Секс-Бомба • вчера в 23:15
Ответ дляТа прям багіня
Та мало чого здивувало, я десь чогось такого і очікувала, це безкінечне дно. Якщо ти г*но у чомусь - скоріш за все будеш г*ном у всьому.

автор Секс-Бомба • вчера в 23:16
Ответ дляМрію про пончик
А во второй теме вы по легенде кто?
Немає ніякої легенди, другою темою просто зачепила цей гадюшник і отримала приблизно те саме, що і очікувала.
автор Секс-Бомба • вчера в 23:16
Ответ дляСонячний день
Троллячі теми від тролляки
Ну друга трохи так, навіть спеціально російською створювала. Просто після першої я розчарувалась в цьому форумі достатньо.
автор Секс-Бомба • вчера в 23:17
Ответ дляРоздратована шкіра
Не банят её и все тут
Яка в вас серйозна громадська позиція - анонімні доноси 😆 В житті те саме робите?
Та прям багіня• вчера в 23:21
Ответ дляСекс-Бомба
І посеред цього усього ви одна в білому.
Вам корисно пару місяців пожити в Україні, а краще рік-другий. Можливо, хоча би щось зрозумієте і не будете більше дивуватися.
Бегущаяпо• вчера в 23:20
Ответ дляСекс-Бомба
Як гарно ви себе охарактеризували
автор Секс-Бомба • вчера в 23:20
Ответ дляТа прям багіня
Подякувала, але достатньо справ тут.
Бегущаяпо• вчера в 23:22
Ответ дляСекс-Бомба
Гюльчатай, відкрий анонімне личко
автор Секс-Бомба • вчера в 23:22
Ответ дляТа прям багіня
Але насправді висновків я багато зробила…

Колись перекладу це все і викладу в соц.мережі.

Показово, дуже показово.
Роздратована шкіра• вчера в 23:22
Ответ дляСекс-Бомба
А ви неанонімно?
І жодної скарги ніколи не писали на форумчанок, які називали вас заслужено-образливими словами?
Ну ви прям жертва інформаційного фронту, так старанна в плані відкрити всім очі. А всі чомусь на вас плюються.
Роздратована шкіра• вчера в 23:23
Ответ дляСекс-Бомба

Показово, дуже показово.
Головний висновок - припиніть засирати форум цими безкінечними темами
Та прям багіня• вчера в 23:24
Ответ дляСекс-Бомба
Подякувала, але достатньо справ тут.
От і займатеся власними справами ʼʼтамʼʼ, і не лізьте судити громадян країни, до якої ви не маєте жодного відношення.