Курочка-чубаточка• 26 мая 2021

У когось таке було?

Питання, може, для декого дивне, але все ж мене зараз мучить. Коротко: пів року тому ми купили авто (чоловік купив за свої кошти, але оформив на мене), тоді ж обоє і отримали посвідчення водія, бо не було сенсу вчитися їздити, коли немає авто. І от виходить, що чоловік постійно їздить на роботу, по справах, покататись на машині, а я як і раніше : таксі, маршрутка, пішки. Коли їдемо десь разом, то все рівно він за кермом, бо я їду повільніше і це його бісить. От і виходить, що максимум раз в місяць практикую водіння. Вранці сказала йому, що свою з/п не буду класти до спільних коштів, бо хочу купити собі машину, поржав з мене і нічого не сказав. Мені якось так образливо стало і таке відчуття, що з появою машини ми стали як з різних рівнів, він типу крутий мачо, а я чмо з маршрутки.
Беззубовна• 26 мая 2021
Коли в нас була одна машина ми ділились по дням тижня

из желе я• 26 мая 2021
Його кошти, його авто.
автор Курочка-чубаточка • 26 мая 2021
Ответ дляиз желе я
Його кошти, його авто.
я не претендую на його авто, просто хочу своє купити за свої кошти
автор Курочка-чубаточка • 26 мая 2021
Ответ дляБеззубовна
у нас вже так точно не буде
из желе я• 26 мая 2021
Ответ дляКурочка-чубаточка
Купіть. Хоча я не розумію у шлюбі поділу на моє - твоє.
olga_ran• 26 мая 2021
Чоловіки вони такі, що стосується водіння і жінок за кермом) поясніть може трішки , що вам образливо, може зробить висновки трішки буде більше давати вам їздити, а там і підтримає покупку окремої машини, якщо для сім’ї це буде доречно, бо часто буває, що друга машина не дуже то і необхідна.
Каравай-каравай• 26 мая 2021
Ответ дляКурочка-чубаточка
Раз у Вас такое странное, для семьи распределение средств, и есть Твоё, Моё, то покупайте себе свою и чувствуйте себя хорошо.
наКоблучках• 26 мая 2021
Ответ дляКурочка-чубаточка
А вот його не бісити часом?
Я не Тролль• 26 мая 2021
У мене інша проблема. Чоловік подарував водійське посвідчення 5 років назад. По цій причині не відчуваю себе водієм. Чоловік часто пропонує , щоб я сіла за кермо, але я не маю морального права цього робити. Дуже хочу власне авто, надіюсь , що по повторному закінченню курсів це питання вирішу.

Жена сантехника• 26 мая 2021
Ответ дляКурочка-чубаточка
Так буде найкраще.Одна машина на 2-х не вийде.
автор Курочка-чубаточка • 26 мая 2021
Ответ дляЖена сантехника
Я теж так думаю, дякую!
ВсеЧетко• 26 мая 2021
У меня муж со свекром купили одно на двоих три года продержались, потом купил свое.
Беззубовна• 26 мая 2021
Ответ дляКурочка-чубаточка
у нас вже так точно не буде
Чому?
автор Курочка-чубаточка • 26 мая 2021
Ответ дляБеззубовна
Чому?
Тому що він вважає, що йому більше треба(((
Перемелица• 26 мая 2021
Вообще машина, как говорил мой инструктор, на двоих не делится. Но у нас было такое, что была одна, ездили через день. Потому что когда был большой перерыв заново училась ездить
автор Курочка-чубаточка • 26 мая 2021
Ответ дляПеремелица
От і для мене це найгірше, бо немає практики і сенсу з того посвідчення, якщо навіть набуті навички втрачаєш(((
Запретный фрукт• 26 мая 2021
Ответ дляolga_ran
может у кого то и бывает, но моя машина на ходу каждый день, ооочень редко не выезжаю. И это при том, что работаю не в офисе. Муж тоже часто ездит.. Думаю так у многих, просто многие привыкли на транспорте и им не в напряг
автор Курочка-чубаточка • 26 мая 2021
Я його сьогодні спитала, який був сенс мені вчитися їздити? Сказав, п’яного чоловіка при потребі возити.
Запретный фрукт• 26 мая 2021
Ответ дляЯ не Тролль
не понимаю этого.. подарить права. А Вы молодец, идите на курсы и никого не слушайте что это все туфта

ZaRaZa• 26 мая 2021
Ответ дляиз желе я
Його кошти, його авто.
В нормальных семьях все общее
автор Курочка-чубаточка • 26 мая 2021
Ответ дляЯ не Тролль
Думаю, що Вам точно треба пройти курси водіння, хоча б не офіційно, хоча ніколи не розуміла таких подарунків...
Запретный фрукт• 26 мая 2021
Ответ дляКурочка-чубаточка
гад.. блин и так же реально многие считают. Охреневшие! Кстати, до покупки авто Ваши деньги участвовали в бюджете семьи?
Я не Тролль• 26 мая 2021
Ответ дляЗапретный фрукт
Вождение-колоссальная ответственность. Надеюсь мне будет заходить информация.
автор Курочка-чубаточка • 26 мая 2021
Ответ дляЗапретный фрукт
Так, але машину він купив з преміальних, не з зарплати, у них така фішка на фірмі, що в кінці року премія, він отримав 12 к.дол.і купив авто.
Я не Тролль• 26 мая 2021
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я загубила водійське посвідчення. Тому пройду курси цілком офіційно .
автор Курочка-чубаточка • 26 мая 2021
Ответ дляЯ не Тролль
Може, воно й на краще, щоб Вам морально було спокійніше)
Запретный фрукт• 26 мая 2021
Ответ дляКурочка-чубаточка
Все, а теперь Вы сами за себя, раз на него не можете положиться.. так и скажите ему. И теперь Ваши деньги- только Ваши, а его- общие. Вам нужнее.. так же?
автор Курочка-чубаточка • 26 мая 2021
Ответ дляЗапретный фрукт
Я так і сказала, він поржав і поїхав на роботу
Запретный фрукт• 26 мая 2021
Ответ дляКурочка-чубаточка
ну пусть ржет.. а Вы свое себе делайте
Запретный фрукт• 26 мая 2021
Ответ дляКурочка-чубаточка
и кстати!!! не вздумайте его пьяного возить! Скажите ему что для этого драйвер есть