Ашотакоя• 30 мая 2021
Свекруха. Як будувати стосунки після такого?
Чи вже нічого будувати?
Я думала в нас довірливі стосунки. В неї зі свекром складні відносини, іноді він застосовує фізичну силу до неї, я її намагаюсь підтримувати, вислуховую.
Нещодавно ми з чоловіком дуже посварилися. Такої сварки за 7 років спільного життя ще не було. Мені здавалося, що і не буде. Настільки було гидко, що не хотіла з ним знаходитися під одним дахом. Мої батьки в іншому місті, їхати далеко.
Набрала свекруху, спросила, чи можна приїхати на пару днів у гості з дитиною. Вона сказала так, можна, чекаю. І запитала чи не посварилися ми.
І через 30 секунд подзвонила своєму сину (моєму чоловіку) і доклала, що я іду до неї з дитиною. І ось після цього я зрозуміла, що то ще була не така велика сварка між нами.
П.с. жалітися їй на її сина я не збиралася, мені портібно було просто побути окремо від нього у спокої, подумати, і щоб він подумав, щоб все уляглося.
Тепер в мене до неї довіри немає. Якось так гидко...
Ваша думка?) Розумію, що 70% зараз підтримають мою свекруху))
Леди_в_ночи• 30 мая 2021
Она вас просто помирить хотела, нормальное желание мамы. Почему она должна была принимать вашу сторону, не узнав мнение сына? У каждого ведь своя правда, и у вас был свой взгляд на конфликт, к мужа свой
Чебуратор• 30 мая 2021
глупо ехать к маме мужа после ссоры с мужем. лучше бы сняли квартиру посуточно...
Ашотакоя
• 30 мая 2021
Ответ дляЧебуратор
В мене в кармані було аж 90 грн) Я в декреті
Чебуратор• 30 мая 2021
Ответ дляАшотакоя
ну а это тем более глупо.. если муж бы назад не пустил, куда идти с ребенком и 90 грн? очень импульсивный поступок, и свекровь тут не при чем
Стриптизерка• 30 мая 2021
Ответ дляАшотакоя
А какая связь декрета и денег?
Колупалочка• 30 мая 2021
Дивно втягувати в розбірки з чоловіком його маму. Ви поставили її між двох вогнів
Дама_с_караваем• 30 мая 2021
А чего вы от мужа бегаете? Прям детский сад(
Вы хотели свой побег сохранить в тайте? Каким образом?
Почему свекровь не имела права звонить своему сыну и спросить что он натворил?
Пс.лечите нервы
Фиктивная• 30 мая 2021
Мама мужа последний человек, к которому я бы поехала после ссоры с мужем. Вы странная какая-то и все вам гидко
Ашотакоя
• 30 мая 2021
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я їй не розповідала про причину сварки) І не просила приймати мою сторону
Агент Пинкертона• 30 мая 2021
Автор вы накручиваете, она просто позвонила сыну узнать обстановку, вы де ей не сказали не говорить, что посорились и т.д.
Губки-уточкой• 30 мая 2021
Ну она переживает за ваши отношения. Может она сыну звонила чтобы ситуацию прояснить, может мозги ему вправить. Понимаю что вам обидно, но не обижайтесь уж сильно
Стриптизерка• 30 мая 2021
Ответ дляАшотакоя
Зачем Вы прикидываетесь дурочкой?
КучМала• 30 мая 2021
Ви хотіли кілька днів провести у свекрухи, ще й так, щоб ваш чоловік про це не знав? Ви дивна. Ви хоч озучили це людині? Чи вважали, що вона думки читає?
Белая и пушистая• 30 мая 2021
автор , я вижу, вы народ не понимаете.
просто представьте:
кто иам у вас? дочь? допустим, дочь.
она вышла замуж.
и ту вам звонит ваш зять и говорит: можно я к вам с ребенком на пару дней приеду?
ВАША реакция?
просто представьте:
кто иам у вас? дочь? допустим, дочь.
она вышла замуж.
ВАША реакция?
Дежурный по кухне• 30 мая 2021
Автор в самонакруте. Не вмешивается родителей в ваши разборки. Это лишнее. Говорю по собственному опыту
Стриптизерка• 30 мая 2021
Ответ дляАгент Пинкертона
Да любая бы позвонила. Представляю, муж набрал мою маму : Можно я приеду к Вам с детьми на пару дней пожить?
Да она первым делом ринется мне звонить, что случилось
И свекровь аналогично. Ясно, что это ЧП.
Ашотакоя
• 30 мая 2021
Ответ дляIrina_Y
А що такого зробила свекруха?
Ви її просили не говорити чоловікові, куди ви поділись з дитиною?
Так, навіть, якщо й просили, то знову таки, дивно виглядаєте ви - бо на місці матері, я б теж не хотіла, щоб моя дитина переживала, думаючи де поділись її близькі люди.
Ну ви знаєте, я гадала, що ми як подруги. Бо дуже вже багато вона розповідала мені про свого чоловіка, і як зраджував, я і як ображав.
Всім дякую за участь у темі.