Я б такое не носила, но продаю• 01 июня 2021

Хто замовляє часто з Алі?

Дві посилки в один день прийшли в Україну - прийшли про це смс повідомлення. Через 3 дні другу посилку вже отримала, а першої немає... Це вже не чекати?
Мизимец• 01 июня 2021
Какой почтой получили?

Госпожа_тамагочи• 01 июня 2021
Заказываю.Но вот последний заказ так и не пришел.Посылка утеряна.Открыла спор-вернули деньги.
Банан-барабан• 01 июня 2021
Ну якщо смс повідомленн, що у відділенні пошти - то вона повинна бути. А якщо, сам алі пише вам, що ваша посилка вже надійшло до місцевого поштового відділення...то може бути, що її ще не має. У мене так було і не раз, нажаль. Пізніше приходьте-питайте.
автор Я б такое не носила, но продаю • 01 июня 2021
Ответ дляМизимец
Какой почтой получили?
НП, як і замовляла
Удачная• 01 июня 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
НП, як і замовляла
хіба там можна обирати перевізника?
Хи хи, ну ну• 01 июня 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
НП, як і замовляла
А у вас на али прям есть вариант доставки ’Новая почта’?
Ответ дляБанан-барабан
Ні не у відділенні пошти.
Але дивно, що прийшли в Україну одночасно, а перша так і не дійшла...

Удачная• 01 июня 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ні не у відділенні пошти.
відслідкуйте по трек-номеру
Ответ дляУдачная
хіба там можна обирати перевізника?
Так. Замовляли на чоловіка і він там обирав найближче відділення НП.
Банан-барабан• 01 июня 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ні не у відділенні пошти.
У мене так було. Дві одночасно прийшли, так алі написав. А по факту на пошті була одна.
Удачная• 01 июня 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
де там? на сайті аліекспрес?.. там немає такої опції
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Думаю ще рано, 14 травня замовили...
Сливочная пенка• 01 июня 2021
можливо друга через укрпочту розвернулась. не всі посилки нп приходять
Ответ дляХи хи, ну ну
Так.
Ответ дляУдачная
відслідкуйте по трек-номеру
Це по номеру замовлення?
Удачная• 01 июня 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Це по номеру замовлення?
ні, це номер посилки
Ответ дляУдачная
На сайті. Він при мені обрав зручне йому відділення.
Ответ дляСливочная пенка
Ого... Не знала, що так може бути. Дякую.
Ответ дляУдачная
ні, це номер посилки
А де її взяти? Це треба продавцю писати?

Удачная• 01 июня 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
посилки можуть приходити укрпоштою, новою поштою або міст-експрес
Мизимец• 01 июня 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ні не у відділенні пошти.
Одна прошла быстрее таможню, другая - позже.
Посылки от разных продавцов, я так понимаю?
Ответ дляМизимец
Так, від різних.
Удачная• 01 июня 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
ця інфо в замовленні
якщо ви не знаєте номера посилки - звідки ви знаєте, що саме вона прийшла в україну, не зрозуміла?
Хи хи, ну ну• 01 июня 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Это товары с доставкой из Украины? Я там видела доставку Укрпочтой, но вот чтобы НП, да еще и с номером отделения ни разу не встречала. Вообще надежнее по трек-номеру и правда посмотреть. зайдите на али в заказ, там есть отслеживание + можно там посмотреть трек-номер и отследить его любой трекинговой слуюбой.
Удачная• 01 июня 2021
Ответ дляХи хи, ну ну
я постійно замовляю на алі, але теж жодного разу не бачила опцію, де можна вибрати новую пошту, а тим паче відділення....
Сливочная пенка• 01 июня 2021
Да, как-то мутно все выглядит. Выбор НП на али видите, но где номер посылки не видите. Пусть муж разберется, раз он заказывал и знает что там где. Может это и не али было?
Ответ дляУдачная
ця інфо в замовленні
Тому що було 2 замовлення - перше - 14.05, друге - 15.05.
В середу 23.05 прийшли 2 смс, що вони вже в Україні. В неділю 30.05 друга вже була в відділенні НП, звідки її благополучно й забрали.
Удачная• 01 июня 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
так в смс і подивіться номер посилки
можливо, вона йде укрпоштою, це зазвичай довше нової на пару тижнів
Ответ дляУдачная
Не знала. Раніше робили замовлення, то вказували Нп і туди ж була доставка
Удачная• 01 июня 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
та не може такого бути, ну не може
може то не аліекспрес?