Боюсь признаться• 06 июня 2021
Що таке Kyiv Food Market?
Розкажіть?
Леплю из пластилина• 06 июня 2021
Ярмарка їжі, була там, як в ’мурашнику’, всі сидять і їдять, а я не змогла люблю простір.
Боюсь признаться
• 06 июня 2021
Ответ дляЮпитерная
Заведение на м Арсенальная, где много кафе с разной едой и выпивкой
Постійнодіючий?
Боюсь признаться
• 06 июня 2021
Ответ дляЛеплю из пластилина
Виглядає це так.
Але як під час карантину не знаю була до.
Ой, фу, жах. А чому ж всі так його хвалять? Ніякої інтимності.
Юпитерная• 06 июня 2021
Ответ дляБоюсь признаться
Просто модное место для тусни молодежи. Ничего особенного там нет
Боюсь признаться
• 06 июня 2021
Ответ дляЮпитерная
Зрозуміла, нова фішка. Я думела, що якийсь прикольний супермаркет?
ШапкаУшанка• 06 июня 2021
Ответ дляЛеплю из пластилина
Виглядає це так.
В такому скручені неможливо розслабитись . Виглядає, як поїздка в метро у час пік
Леплю из пластилина• 06 июня 2021
Ответ дляШапкаУшанка
Так, я була в тому районі, захотіла десь поїсти спокійно, зайшла в це місце ,а в ньому так шумно, персонал, відвідувачі і я зрозуміла, що спокійно поїсти не вийде і швидко покинула це гніздо.
А я на шпагате• 06 июня 2021
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну так это такой формат еды.
А я на шпагате• 06 июня 2021
Ответ дляБоюсь признаться
Хотите интимности - для этого есть миллион других заведений
Рынок еды - это другой формат