Доброго дня.
Хто розбирається в піаніно?
Маємо піаніно, на якому ніхто не вміє грати (стоїть років 5 - мала надію, що діти захочуть навчатися, але не зайшло).
Нічого не розумію в його стані, тому важко оцінити його цінність для продажу..
Хто що може сказати судячи по фото?
Хто розбирається в піаніно?
Хто що може сказати судячи по фото?
Ответ дляtapr
Дякую за Вашу відповідь!
Коли воно в нас зявилося - викликали майстра, який толком нічого не сказав... Сказав, що інструмент потребує налаштування, але не відомо, чи буде якісний результат :(
На жаль, я не знаю фортепіанних майстрів. Як варіант - підійти до музичної школи/училища і запитати майстра там
JaSonechko• 13 июня 2021
Ответ дляnahaka
Да,у них есть обычно постоянный мастер,который приходит и регулярно настраивает их пианино.