Пишу_граммотно!• 16 июня 2021

Природоохоронна зона і відпочинок

Дівчатка, таке питання, стало цікаво.
На окраїні нашого міста є невелике насадження сосен (щоб обійти його по колу неспішною ходою, встачить 10 хвилин ).
Високо на деревах перед входом у цей "ліс" прибиті позначки (десь кожні 15 метрів): Природоохоронна зона, розпалювати багаття заборонено.
Там, буває, відпочивають люди, іноді на мангалі готують шашлик, але в самому "лісі", на галявині.
Як на мене, вони порушують, хоча й мангал це не багаття.
А де можна розпалювати це багаття? За межами цього "лісу"? Виходить, що якщо за межами, то це максимум в 10 метрах від цих позначок, тобто майже під ними (далі не можна, там річка).
Питання риторичне, мангалу в мене немає))
Шкала Радости• 16 июня 2021
Нема мангалу, нема и шашлыков!

Зяблик протестант• 16 июня 2021
Так а в чем вопрос? Где палить? Про верховой пожар слышали?
автор Пишу_граммотно! • 16 июня 2021
Ответ дляШкала Радости
Нема мангалу, нема и шашлыков!

Так а де можна це робити? Чоловік каже, що вийшовши з лісу вже можна. Але виходить, що це буде під самими позначками)
Це якось дивно: стоїть мангал під позначкою розпалювати багаття заборонено))
Поясніть мені, де можна?
автор Пишу_граммотно! • 16 июня 2021
Ответ дляЗяблик протестант
Так, цікавить де можна користуватися мангалом, якщо є такі позначки? Де безпечно і де законно?
Умный хвост• 16 июня 2021
Ответ дляПишу_граммотно!

Поясніть мені, де можна?
Мангал можно, нельзя костёр на земле. Это и есть нарушение. Таблички такое, будет рейд, штраф даже если таблички нет. Там по уровню пожарной безопасности в жаркие периоды ещё нюансы есть.
У меня маленький мангал на 6 шампуров. Складывается как чемоданчик с ручкой.
Наша производство, 450 грн. И нет проблем)
Хорошего отдыха)
автор Пишу_граммотно! • 16 июня 2021
Ответ дляУмный хвост
Хорошего отдыха)
Ні-ні, я не з метою посмажити м´ясо, мені просто цікаво.
Так, мангал це не відкрите багаття, немає полум´я.
Але ось вище пишуть про верхові пожежі (дякую, не знала що це таке), там від іскри в суху погоду може все зайнятися. Наприклад якщо вугілля впаде на суху хвою.
Тобто якщо саме на мангалі смажити то можна і у лісі? Але ж це не виключає пожежі....
Умный хвост• 16 июня 2021
Ответ дляПишу_граммотно!
Да по сути и выпавший уголёк на сухую траву не исключает пожар.
Тут как бы не в законе дело, а в адекватности людей)
Мы летом почти каждые выходные с палаткой на реке.
Мангал и костёр само собой. Но кострище я выкладываю из камней, чтоб огонь дальше не пошёл (хотя песок вокруг), на ночь тушу водой. Уровень огня смотрю, чтоб до веток не доставало.
Элементарная техника безопасность и все ок.
Знаете, рядом как то компания отдыхала, напились и начали китайские фонарики запускать. Один за дерево зацепился, думала сгорит всё вместе с палаткой(
Так что у Вас вопрос по сути философский)
Всё от людей зависит)
Экспертиза• 16 июня 2021
Ответ дляПишу_граммотно!
У нас так однажды чуть все поле не сгорело от искры из мангала. Хорошо, что огнетушитель стоял рядом и мы успели потушить.
Сейчас, наученные опытом, если и розжигаем костер в лесу на земле, то считаем весь верхний слой до песка по 3 метра от костра + глубокая яма под ветки.
В таком исполнении пожаров у нас не было.
П.С. Уже несколько раз тушили лесные пожары , случившиеся не по нашей вине. Это ужасная катастрофа. Шашлык не стоит того (((
Экспертиза• 16 июня 2021
Считаем = счищаем )