когдадеЦкие• 17 июня 2021
Дозвіл на роботу в ЄС
За скільки часу реально можна зробити дозвіл на роботу в ЄС? Цікавить Брюссель
когдадеЦкие
• 17 июня 2021
Ответ дляДама_с_коготками
Ни за сколько, вы разрешение на работу не получите
Чому?
Дама_с_коготками• 17 июня 2021
Ответ длякогдадеЦкие
Дуже змістовна відповідь
Судя по вашей манере задавать вопросы вам и этого замного
когдадеЦкие
• 17 июня 2021
Ответ дляСестрица Алёнушка
На якій підставі ви його отримати хочете?
Запрошення на роботу
когдадеЦкие
• 17 июня 2021
Ответ дляДама_с_коготками
Интеллектуальные оладьи• 17 июня 2021
Ответ длякогдадеЦкие
Запрошення на роботу
а по какой специальности, если не секрет?
Копирайторша• 17 июня 2021
Ответ длякогдадеЦкие
Шо ви смієтесь, та дамочка видає дозволи, а вам вирішила не давати.
когдадеЦкие
• 17 июня 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Міжнародне законодавство, проектний менеджмент, аналіз Директив ЄС і тд
когдадеЦкие
• 17 июня 2021
Ответ дляКопирайторша
Блін, не подумала. Може вона в посольстві працює
я прийду з документами, а вона «я вас по Советчиці впізнала, шиш вам!»
когдадеЦкие
• 17 июня 2021
Ответ дляПростоБелка
Это вы так завидуете автору? ))
Та хай коменти наганяє)
зараз в топ попаду, мені заплатять, буду мати за що квитки купити

ПростоБелка• 17 июня 2021
Ответ длякогдадеЦкие
Та хай коменти наганяє)

А разве тем, кто в топе, платят?)
Интеллектуальные оладьи• 17 июня 2021
Ответ длякогдадеЦкие
Я завидую Вам, белой завистью, если это правда, но от поверить не могу))) что при таком контракте можно интересоваться тут порядком и сроком открытия рабочей визы))
Вытворунка• 17 июня 2021
в квітні зробили за 5 днів. все залежить від роботодавця. у Вас є оффер?
Дама_с_коготками• 17 июня 2021
Ответ дляПростоБелка
Это вы так завидуете автору? ))
У вас всегда все сводится к зависти? имея гражданство Нидерландов и отличную работу по специальности я очень завидую автору
когдадеЦкие
• 17 июня 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Дякую
Була співбесіда недавно, сказали, що чекають. Але тутконтракт на 6 міс + можливе продовження і їм дуже треба, щоб на початоку липня почала. Я вже в ЄС працювала, але на коротких контрактах. Вкладалась в 3 дозволених місяці, то не оформлювала робочу візу. Так і мені, і роботодавцю було простіше. А тут дуже боюсь, що зірветься, бо затягнуться ці всі процедури. Ще у відпустці зараз, не можу нікуди сходити спитати
Дама_с_коготками• 17 июня 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
А главное в такой форме спрашивать чому, такая манера присуща только людям без образования
Интеллектуальные оладьи• 17 июня 2021
Ответ длякогдадеЦкие
Дякую
посмотрите на сайте посольства. есть еще форум вммнского (там путешествия, но много и различных визовых вопросов).
ПростоБелка• 17 июня 2021
Ответ дляДама_с_коготками
Да вы что! И как же это вы получили разрешение на гражданство? Такого же быть не может
когдадеЦкие
• 17 июня 2021
Ответ дляВытворунка
О, дуже дякую за відповідь! Ще ні, поки тільки після співбесіди запросили. Знаю, що іноземців складно брати, але я не перша там така. Може підкажете якісь нюанси чи на що звернути увагу?
Дама_с_коготками• 17 июня 2021
Ответ длякогдадеЦкие
Дякую
Вы не могли работать по 3 месяца и без контракта, кроме как в польше
когдадеЦкие
• 17 июня 2021
Ответ дляПростоБелка
А разве тем, кто в топе, платят?)
Ні, але такий міф тут ходить))))
Дама_с_коготками• 17 июня 2021
Ответ дляПростоБелка
Элементарно Ватсон, ничего сложного
когдадеЦкие
• 17 июня 2021
Ответ дляДама_с_коготками
Могла
Дама_с_коготками• 17 июня 2021
Ответ длякогдадеЦкие
Могла
Не могли, не сочиняйте, грубый троллинг для тех кто не в теме
когдадеЦкие
• 17 июня 2021
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Точно, про Вінського якось забула
Вытворунка• 17 июня 2021
Ответ длякогдадеЦкие
це ж не якась структура типу комісії? бо там беруть лише з громадянством ЄС. щодо нюансів не підкажу, документи готував роботодавець, надсилав в посольство і вже посольство видало робочу візу. + врахуйте час карантину (останнє, що я знаю, це обовязковий карантин на 10 днів)
у мене зустрічне питання - стикались з довгостроковою робочою візою у Францію?