Пленница SexShop-а!• 19 июня 2021
Ваші відгуки про Гімназія «Києво-Могилянський колегіум», що на Драйзера
Прошу напишіть ваші відгуки про вступ цього року до Гімназії (після 4класу).
А хто там вже навчається, розкажіть який рівень викладання, вчителі, ставлення до дітей.
Дякую!
Трактор Вика• 19 июня 2021
Високий рівень викладання. Діти знайомих навчаються. ЗНО на високий бал без репетиторів.
База_птеродактилей• 19 июня 2021
Это , наверное, лучшая школа на Троещине. На этом и все. В основном все очень устарело - от учителей и их подходов к преподаванию, до здания.
Если вы о поступлении на следующий год, и есть возможность возить, то смотрите в сторону 208 школы или технического лицея на Тампере
дама_из_декрета• 19 июня 2021
Ответ дляТрактор Вика
’Это самое важное сдать зно ’
Домовенок Зюзя• 19 июня 2021
Цього року точно були ’за домовленістю’, скільки це коштує не знаю. Знаю точно, що діти вчителів, які викладають у КМК поза конкурсом)
На іспитах нікого не валять, не занижують, ’своїм’ завищать, але не до максимуму, а щоб пройшли.
Якщо у дитини високий рівень знань, то вона вступить сама. Завдання цьогоріч були об´єктивно легкі, їх зразок був на сайті після іспиту з математики. Наступного року не факт, що буде 5 клас, принаймі так сказав директор КМК.