Україна понад усе!• 04 июля 2021
Посоветуйте хороший секатор не за все деньги мира.
Мне надо розочки обрезать, виноград другие кустики.
Ноги от ушей• 04 июля 2021
Любий нормальний, якщо його час від часу точити.
Для рози краще труборіз для ПВХ труб - від нього заминання стебла практично немає
Україна понад усе!
• 04 июля 2021
Ответ дляНоги от ушей
Дякую.Бо в мене був секатор, якраз ібуло оце заминання та відривання, а не ввдкусування.
Ноги от ушей• 04 июля 2021
Ответ дляУкраїна понад усе!
Тільки от труборізом дещо довго... для точних робіт оправдано, чи коли стебло більше 7мм.
****
Заминання часто від того, що гайка розслабилась і треба ї поміняти на нову.
****