Гербалайф и Ко• 18 июля 2021

Прогулосуйте, будь ласка, за сукню

Мені майже 40, стало дуже складно зробити вибір. Раніше підходило все) А зараз в деяких сукнях я як тітонька((
Зріст 164 см
Останню придбала. Потрібна ще одна
Результат:
вже голосів: 289
120 (41.52%) 1
56 (19.38%) 3
42 (14.53%) 4
36 (12.46%) 2
18 (6.23%) Шукати ще
11 (3.81%) 5
6 (2.08%) 6 (цю вже придабала)
автор Гербалайф и Ко • 18 июля 2021
Ответ дляСплюшка
Она села из всех лучше всех, а так чтоб вау, ни одно платье. Имхо
Мені вони всі таке ото, аби було. Ніяк не можу знайти нічого кращого. А сукні потрібні

Мама Чели• 18 июля 2021
Ответ дляГербалайф и Ко
Я теж на ОК (Жанін) в лікувальний цілях, мені на вагу не вплинуло
Я пила Джесс и еще какой-то немецкий, уже не помню, вес начала расти + поздние засыпания около 1-2 часа ночи и стресс конечно(
Мама Чели• 18 июля 2021
Ответ дляГербалайф и Ко
Я купила трубчатий еспандер, займаюся вдома, але ще мало, тільки 2 тижні. Ваші вправи погуглю, дякую)
Мама Чели• 18 июля 2021
Проголосувала за 1 і 3
Атятя_тётя• 18 июля 2021
1 и 3
Срочнокпсихологу• 18 июля 2021
Ответ дляГербалайф и Ко
Автор ,подскажите , хаки Ресервед, как по качеству? Какой размер на вас?
автор Гербалайф и Ко • 18 июля 2021
Ответ дляСрочнокпсихологу
34 розмір, трохи мале в грудях (ОГ 88 см). Гадаю, що в 36 було б краще....але його не було.
Мені здається воно краще для тих, у кого широкі стегна, трохи приховає.
автор Гербалайф и Ко • 18 июля 2021
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ааа, тканина, скоріш за все, віскоза. Якість як завжди в резервед. Звичайне. Звичайна стандартна віскоза. На літо більш/менш. В мене у доньки з віскози сукня, їй норм. Мені в бавовні краще)
Срочнокпсихологу• 19 июля 2021
Ответ дляГербалайф и Ко
Спасибо вам за ответ