Кубик Рубика• 18 июля 2021
Кто поехал на отдых не на море?
Куда? Расскажите, пожалуйста.
Марфушечка душечка• 18 июля 2021
Я собираюсь на озера в Закарпатье. Не была, не знаю что там и как. Чуть ближе и не так сильно дорого
неДодекаэдр• 18 июля 2021
Ответ дляВеселуха Муха
Думаю в Поляну на Закарпатье
О, и мы едем в Поляницю компашкой 30-го) Надеюсь, погода не подведёт. На следующей неделе у них днём 16-18 градусов 😔
Веселуха Муха• 18 июля 2021
Ответ длянеДодекаэдр
Та думаю, это временно
Пописанная парта• 18 июля 2021
Мы сейчас в Затоке. Ничего плохого сказать не могу, кроме большого количества людей, но так везде. Море к вечеру становится более зелёным, и появилось совсем немного единичных водорослей, но медуз нет.
Ездили в Сергеевку, Николаевку - там море чистое, людей меньше, В Николаевке вообще море супер. Но село и дорого все.
Медузы не видела ни одной за 10 дней.
Потом едем на Шацкие озёра. Это все по работе)
Медузы не видела ни одной за 10 дней.
Бабулька• 18 июля 2021
На 1,5 місяця в татарові зависла! Відпустка закінчується, а я до дому не хочу.
Кубик Рубика
• 18 июля 2021
Ответ дляБабулька
Что вам там понравилось? Поделитесь опытом.
Бабулька• 18 июля 2021
Я насолоджуюсь тут усім. Це вже другий рік ми так відпочиваєм. Слід додати, що я ще й зійшла на вершини багатьох гір. Тому для мене краще гір можуть бути тільки гори. 10 років ходжу в походи з палатками. По перше таке солодке повітря і тут немає спеки, ввечері +15 завжди. Ну із розваг, те, що багато тут пишуть. Сходження на говерлу, хом‘як, полонина перці, буковель, катання на джипах. Ловим форель, варим бограч, уху, шашлики, ввечері курим каль‘ян, купаємся в ріці, загаряєм. То така насолода жити в горах. Тут навіть в дощ чи грозу якось казково.
Апрель Ивановна• 18 июля 2021
Ответ дляБабулька
Поділіться, де ловите форель???
І ще, купаєтесь в Прутови? Яка там вода літом, не дуже холодна?
Бабулька• 18 июля 2021
Ответ дляАпрель Ивановна
Поділіться, де ловите форель???
300 гривень за кг і лови скільки хочеш, діти з вудками, клює, всі щасливі. Там же за 40 гр і почистять улов. Ми живем на березі річки, хлопці пробували ловити, але нажаль ні разу не зловили. Останній тиждень купаємось в річці. біля нас глибоко, і мож плавати. вода прогрівається ближче до 5 год вечора, якщо в горах пройшлись дощі, то вода брудна. В таких випадках йшли на сусідню базу в басейн 100 грн 2 години. Там великий і глибокий басейн.
Апрель Ивановна• 18 июля 2021
Ответ дляБабулька
Дякую!)
Ми ловили так в господарів, але 1 кг впіймали за дві хвилини (в ставку тому риби дуже багато просто). А далі продовжувати - наче дорого) Хотілося б дякось більш по справжньому)) Не знайшли такого.
Купатися не пробували, бо то була осінь. Але, задумувались, чи можливо це літом
Бабулька• 18 июля 2021
Ответ дляАпрель Ивановна
Дякую!)
Ми у господарів цього року ловили в довго, риба на кукурудзу не хотіла ловитися, шукали хробаків. В минулому році на печінку швидко клювала. Біля нас, бачили, що місцеві ходили з вудкою, наші хлопці пробували - не могли зловити.
Кили и Манджаро• 19 июля 2021
Миргород, с сыном 8 лет, снимали квартиру в центре города, ходили на пляж на речку и во крытый бассейн