Мини-бикини• 29 июля 2021

Ощадбанк и Ощадний банк України це одне й те ж?

Знайшла в померлої бабусі ощадна книжки. На фото дата і сума заощадження. Питання: ці гроші реально отримати чи ні? Де? Подзвонила в Ощадбанк, там якийсь робот відповідає. Нічого не можу з´ясувати. Може, хто стикався з подібним питанням?
Бусурманша• 29 июля 2021
Боже🤦🏼‍♀️

Телефон Рубика• 29 июля 2021
Одне.
Пожмаковна• 29 июля 2021
подойдите в ближайшее отделение Ощада с этими бумагами и спросите
автор Мини-бикини • 29 июля 2021
Ответ дляБусурманша
Боже🤦🏼‍♀️
?
Дата 2012 рік. Я ж не про ощадні книжки Радянського Союзу питаю
автор Мини-бикини • 29 июля 2021
Ответ дляПожмаковна
Сьогодні вже закрито, завтра підійду. Дякую
автор Мини-бикини • 29 июля 2021
Вибачаюсь, 2002 рік
Бабушка мороз• 29 июля 2021
Ответ дляМини-бикини
Вибачаюсь, 2002 рік
Це заощадження до розвалу Радянського Союзу.
В Україні провели останню індексацію і перезапис в нову ощадкнижку. Ці вклади ’заморожені’. Отримати не вийде.
Бабушка мороз• 29 июля 2021
Ответ дляМини-бикини
Якщо ви спадкоємець, то просто підлягає переоформленню на спадкоємця, з дотриманням відповідних процедур.
автор Мини-бикини • 29 июля 2021
Ответ дляБабушка мороз
Спадкоємець. Так а шанси якісь є, що колись ці гроші можна буде зняти?

Там_все_размывчато• 29 июля 2021
Ответ дляБабушка мороз
Да-да, я помню, бабушка ещё получала 50 грн с тех вкладов, у автора как раз видаток 2002 года - это те выплаты. У бабушки и у дедушки на книжке по 5000 было.
Бусурманша• 29 июля 2021
Ответ дляМини-бикини
?
😂😂😂😂до чого це?
Бабушка мороз• 29 июля 2021
Ответ дляМини-бикини
Немає.

Можливо в далекому-далекому майбутньому, коли ті заощадження зрівняються з нулем по вартості, то видадуть. Щоб просто закрити рахунки і не здійснювати їх обслуговування.
Бабушка мороз• 29 июля 2021
Ответ дляТам_все_размывчато
Ну, еще и позже, где-то в 2008г. были выплаты, т.н. ’Юлькина тысяча’. Напечатанные фантики + кризис = забудьте доллар па 8.
автор Мини-бикини • 29 июля 2021
Ответ дляБабушка мороз
Немає.

Дякую щиро за роз´яснення
Там_все_размывчато• 29 июля 2021
Ответ дляБабушка мороз
Да, точно. Вспомнила