Вечно недо...• 02 августа 2021
Ukraine Express кто пользуется?
Доставка с иностранных сайтов нормальная? Без проблем? С Англии, США, Польши, Испании?
Очень привлекательные тарифы на их сайте))
Доставляют по адресу или только на их склад?
Вечно недо...
• 02 августа 2021
Ответ дляОчень-очень
накопичуєте 3 кг, і Вам везуть за адресою навіть по селам(передмісття Києва точно так, ьо до мого рвйцентру ще маршрут йле селами) , одне, що раніше я чітко знала дні, коли розвозять, тому оплачувала за день до графіку, а зараз платила в середу, ось сьогодні привезуть, але то я мабуть путаю дні, не знаю нового графіка курєра.
Зрозуміла!
Дуже Вам дякую!!!!!!!
Буду пробувати )
Дуже Вам дякую!!!!!!!
Буду пробувати )
Очень-очень• 02 августа 2021
Ответ дляВечно недо...
Зрозуміла!
Дуже Вам дякую!!!!!!!
Буду пробувати )
Дуже Вам дякую!!!!!!!
Буду пробувати )
вже привезли посилочку, в 11-00 була смска, потім подзвонив кур´єр, але я не на роботі тому ,
напарниця зустріла о 13-30.
Вечно недо...
• 02 августа 2021
Ответ дляОчень-очень
напарниця зустріла о 13-30.
Клас!)
Вечно недо...
• 02 августа 2021
Ответ дляОчень-очень
напарниця зустріла о 13-30.
А поділіться , що замовляєте цікавого?))
Вечно недо...
• 02 августа 2021
Ответ дляAlesssea
И я заодно спрошу. :) Подскажите, пожалуйста, сайты, в Англии Штатах, Чехии (как наши кидстаф, шафа), где можно купить б/у духи?
eBay