Аноним_540• 01 января 2014

Івано Франківськ

Скажіть будь-ласка в якому районі Івано Франківська краще купувати квартиру?Дякую
lilysa27• 01 января 2014
калинова слобода - містечко від ярковиці

ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 01 января 2014
А ошибок сколько в одном предложении.....
Чучело-Мяучело• 01 января 2014
весь угол сейчас застраивается между Арсеном и Велесом, очень выгодное положение и транспортная развязка. Калынова слобода тож ниче вроде по рекламе, но там а)лучше иметь машину, б) не очень доверяю нынешнему качеству Ярковицы

ОчЕнЬ ЧуЖаЯ, вы еще не до конца проснулись? с Новым годом вас, у автора все хорошо в предложении просто написано на украинском ))))
Кы-ы-ы-ця• 01 января 2014
Я живу біля Калинової слободи-виглядае все красиво і зручно(школа рядом).
Але кажуть що теперішні будинки не конкурентноспроможні до старих.
Кина_не_будет• 01 января 2014
вивчи як місто називаеться, а потім шукай квартиру. А ліпше залишайся там де живеш.
автор Аноним_540 • 01 января 2014
Ответ дляКина_не_будет
по перше-не тикай мені.
по друге-сама знаю як ліпше для мене.
по-третє-не будьте такою(таким) злим(Злою),бо прищі будуть)))))
А в назві міста лише дефіс не поставила.
Люди будьте добріші
автор Аноним_540 • 01 января 2014
Ответ дляЧучело-Мяучело

дякую.Люди чомусь такі злі(((
lilysa27• 01 января 2014
Ответ дляКы-ы-ы-ця
о то ми з вами майже сусіди)