Копирайторша• 05 августа 2021

Найбільше досягнення людства за останні сто років

Що вам спадає на думку першим?
Чи змінився ваш вибір через кілька хвилин розмірковування. Як?
Дякую за обговорення.
ФсеСама• 05 августа 2021
Компьютер и интернет

ФсеСама• 05 августа 2021
А если немножко подумать - то прививки от смертельных болезней
Ресничный червь• 05 августа 2021
Короновирус ….он сколько страху на людей навел 😣
автор Копирайторша • 05 августа 2021
Ответ дляРесничный червь
Досягнення?
Заместитель Анонима• 05 августа 2021
Спочатку - боротьба з дискримінацією.
Потім - генна інженерія.
Ресничный червь• 05 августа 2021
Ответ дляКопирайторша
Досягнення?
А что нет?
Это же такой вирусняк выродить надо иметь талант
автор Копирайторша • 05 августа 2021
Ответ дляРесничный червь
А что нет?
Виходить ви за біотехнології)
Я думаю вони там і серйозніші мають. А цей випустили або випустився. Грець з ним.
Зрозуміла вашу думку. Дякую
Русская Богатырша• 05 августа 2021
Полеты в космос
Ресничный червь• 05 августа 2021
Ответ дляКопирайторша
Виходить ви за біотехнології)
Зрозуміла вашу думку. Дякую

СКИБИДЫШь• 05 августа 2021
первое-телефон
если подумать-интеренет
автор Копирайторша • 05 августа 2021
У мене перша думка теж інтернет і програмування.
А потім досягнення у сфері медицини.
Це коли я вперше відповідала.

А зараз, спершу на думкуспадає те, що пише дівчина вище. Соціальні досягнення, розвиток демократичного суспільства. А як трошки подумати, то поки нічого. Я хочу щось просте і досконале. Виключно для мене. Як от вибір фарби для волоося у дівчини, що наштовхнула мене на створення теми. Поки не придумала. Міркую.
Санта Барбара• 05 августа 2021
Штучний інтелект, космос і медицина.
Санта Барбара• 05 августа 2021
Ответ дляЗаместитель Анонима
Спочатку - боротьба з дискримінацією.
Потім - генна інженерія.
В боротьбі з дискримінацією - ще роботи і роботи, на жаль. Оце тільки недавно мала ’щастя’ спілкуватися з однією особою, для якої жінка - це щось типу прислуги.
Аноним ФЕЯ• 05 августа 2021
Антибиотики
Умный хвост• 05 августа 2021
Атомная бомба-
страшное достижение науки
Копуша• 05 августа 2021
Первое - телефон, а потом - стиральная машинка.
автор Копирайторша • 05 августа 2021
Ответ дляУмный хвост
Атомная бомба-
страшное достижение науки
Як гадаєте, потрібно людству далі розвиватися у цій сфері чи краще добровільно відмовитися усім країнам і концентруватися на інших галузях?
автор Копирайторша • 05 августа 2021
Ответ дляСанта Барбара
Я в принципі проти дискримінації. Але інколи боротьба за права тих, кого дискрімінують переходить межі розумного.
Інколи вигідно бути ’дискримінованим’ і я бачу як все більше людей цим користуються.
Все починалося чудово, зараз ж набирає химерних форм.
Proga• 05 августа 2021
Антибіотики, контрацептиви, вакцини - це те, що на собі відчувають всі
Атом, космос, генна інженерія - для багатьох далеке що той Марс)
Процесор ще, теж усі причастилися) смартфонів на планеті більше 6 мільярдів, більше, ніж зубних щіток

Девальвация• 05 августа 2021
Спершу на думку спадає все таки освоєння Космосу, польоти на місяць.
Потім відкриття ДНК і тд
Аноним ФЕЯ• 05 августа 2021
Люди в 1940 году оценивали ожидаемую продолжительность жизни 39-41 год. После изобретения антибиотиков в 1943 году произошли чудесные изменения, и уже в 1950 году ожидаемая продолжительность жизни оценивалась в 60-65 лет. Люди жили так мало, потому что умирали из-за инфекций, ранений, и они просто не доживали до тех болезней, которыми мы сейчас привыкли болеть в преклонном возрасте.

Увеличение средней продолжительности жизни на 20 лет.
Это ли не достижение?

Но сейчас все больше развивается резистентность.

Тем не менее, в рамках столетия первенство именно за ними , имхо.
Блинчик Мой• 05 августа 2021
Искуственный интелект и если подумать, тогда - искуственный интелект.
Санта Барбара• 05 августа 2021
Ответ дляКопирайторша
Згідна. Я проти крайностей, але чомусь так з усим. Ядерну зброю також створювали з благими намірами. Я вже починаю думати, що щоб не відкрила/досягла людина, рано чи пізно воно аукнеться. О, навіть взяти саме просте - антибіотики. Ніби ж класно, з бактеріальними інфекціями бореться. Так нє, давайте будемо їх пити при кожному чиху і завалимо свій імунітет...
Девальвация• 05 августа 2021
Ответ дляСанта Барбара
Не переживайте, скоро будемо їх випрошувати, як в Європі)
І забудемо про те, щоб турбувати лікаря з температурою до 38))
Санта Барбара• 05 августа 2021
Ответ дляДевальвация
Я і не знаю як це. І не розумію, нащо. Одне діло коли до температури ще й, допустимо гострий біль, чи рвота, чи температура висока тримається довго і симптоми добавляються. Але викликати швидд
ку бо піднялася температура - мля, нащо????
Санта Барбара• 05 августа 2021
Швидку чи лікаря*
Анонимушка• 05 августа 2021
Интернет. Никогда еще люди не имели возможность так легко обмениваться идеями и эмоциями.
Девальвация• 05 августа 2021
Ответ дляСанта Барбара
Та яке там швидку)) Хоч би просто, щоб послухав лікар у свій робочий час, а не ’пийте парацетамол’ на всі випадки життя
Санта Барбара• 05 августа 2021
Ответ дляДевальвация
Телефон не те виправив. Малося на увазі ’швидку чи лікаря’. Ми до лікаря зазвичай звертаємось, коли температура довго не спадає і плюс інші симптоми. Але, слава богу, ніхто не відмовлявся послухати, чи направити на аналізи.
Нарисовалось• 05 августа 2021
Ответ дляКопирайторша
Досягнення?
А разве нет?
Искусственно выращенный вирус для убийства людей.
Достижение со знаком -.