АнтиТанкист• 05 августа 2021
Таємні принцеси - дитина прочитала 1 книгу в нічого не може переказати...
Не розуміє про шо там
Є якісь нормальні книги
Наприклад БЕМБІ де історія від початку до кінця, а не ці куски розділів не повязаних між собою
Порадьте будь ласка
Є якісь нормальні книги
Порадьте будь ласка
АнтиТанкист
• 05 августа 2021
8 років дівчині
Читати не дуже любить, особливо якщо важкі слова
Веснушка• 05 августа 2021
Моя ходить у бібліотеку сама обирає книжки які ій подобаються. Там є шикарні видання. Читає десь по дві книжки за тиждень. Доньці теж 8.