Женамужная• 08 августа 2021
Богатые, как Вы живете?
Поделитесь пожалуйста. Я живу в бедности, мне очень бы хотелось порадоваться за состоятельных людей и помечтать, какого оно. Всех люблю.
Неуловимый Джо• 08 августа 2021
Ответ дляМастер Класс
Так одних депутатів в вр сидить скільки і в кожному обл центрі,це все мільойнери,тільки глянь де і за які суми відпочивають.Зарплата 300 тис це ж офіційно,а скільки ще тіньових доходів.Та й крім них вистачає.
офіційна зарплата депутата вр якась невелика, типу 25 тис грн. але у нього є помічники бюджет, всякі пільги, квартиру знімають, те-се. а саме головне, що їм в конвертах платять коломойський та інші, щоб голосували, як треба. от, де ужас.
а чиновники то окремий ужас. операціоністи на укрпошті чи укрзалізниці чи інспектори чи вчителі чи вчені там якісь (хто там живий іще) мають по 7 тис грн, а начальство - по 300,000. ЗА ЩО??? і головне, що з наших же податків цей весь банкет.
Неуловимый Джо• 08 августа 2021
Ответ дляМастер Класс
а щодо неофіційно то ви праві, звичайно. недарма саша-стоматолог укрзалізницю під себе підминав, а митниця так це просто клондайк. одна Верещучка, на одній Раві Руській он скільки накрала.
Пингвинчик сизокрылый• 08 августа 2021
Ответ дляНеуловимый Джо
Чо, ходять сюди на цей самий форум, умнічають тут. Пишуть всім - работают только лошаді, нада било смотреть, когда мужа вибірала, куда смотрєла, зачєм рожала, 10 тисяч доларів середня зарплата, а у мого 20 тисяч, ну і т.д.
із грязі в князі - воно завжди такий ефект дає.
А може вони - діти заможних батьків?
Мастер Класс• 08 августа 2021
Ответ дляНеуловимый Джо
Ім і зарплати 300 тис грн не треба,для них то сміх,на пару разів дітям на кишенькові витрати по 20-50 тис дати в вихідні відтягнутися.
КрытыхРынков• 08 августа 2021
Ответ дляБаза_птеродактилей
Це високий для будь-якої країни, а для України нереально високий.
тут доказывают, что это средний класс)
вообще это около 250 тыс в год - это не так и много для тех же штатов.
Но для Украины - много. Имея такой стабильный ежемесячный доход, у человека будет активов на несколько миллионов)
Неуловимый Джо• 08 августа 2021
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
А може вони - діти заможних батьків?
ага. я вам скажу, хто став заможним після розвалу соціалізму. комсомольці, партійці, комуняки всілякі, нквдисти-мгбісти, хто був при владі тоді - і їх прислужники. також бандити типу ахметова і януковича.
ну і ще окремі там програмісти, хто знав англійську, мав знайомих за кордоном, підприємливі люди, кого не убив рекет, та й таке.
База_птеродактилей• 08 августа 2021
Ответ дляКрытыхРынков
тут доказывают, что это средний класс)
Так секундна справа загуглити, що таке середній клас.
Читала тему, думала бідні за світовими нормами середнього класу, хоча такими себе й не вважала. Глянула - таки середній клас)))
Люди ніби читати не вміють
Неуловимый Джо• 08 августа 2021
Ответ дляМастер Класс
жах. того ми так бідно і живемо, що феодалізм отакий. кажуть, зелені ці аж нетямилися від щастя, що стільки ще можна покрасти, на тому ж великому будівництві чи на дорогах.
КрытыхРынков• 08 августа 2021
Ответ дляБаза_птеродактилей
Люди ніби читати не вміють
Согласна:
Так, в Швейцарии принадлежность к среднему классу, согласно этому отчёту, определялась годовым доходом на 1 взрослого человека в $72 900, в США — $50 000, в Китае — $28 000, в России — $18 000.
Эти из Википедии.
Есть еще подход - 1-2 долл на каждого члена семьи.
Или еще один критерий - траты на продукты - не больше 5-10% от дохода.
Эти из Википедии.
Неуловимый Джо• 08 августа 2021
Ответ дляГоспожа Белладонна
Нет конечно
Не богатые.
Средний класс
Не богатые.
Средний класс
о, ось уже і вищеозначені жони підтягнулися. сча вони нас научать, де, що і почому.
База_птеродактилей• 08 августа 2021
Ответ дляКрытыхРынков
Согласна:
Эти из Википедии.
Я читала, що так рахують квартплату 5-10% від доходу. А от в нормі проїдати до 25% доходу (середній кл)
Хоча, хз. З 60 000 доходу проїдаємо 8-10 тис на 4х і комунальні від 1 до 4 тис. Жити можна)), але машину нову хо, та не виходить поки що.
Ворую вкусняшки• 08 августа 2021
Ответ дляФиктивная
вы описали типичный средний класс. у богатых дети заграницей учатся. в остальном тоже особо ничего ’богатого’ нет
Да, настоящий средний класс за границей. У нас таких называют богатыми. Так как типичного среднего класса в Украине не очень много.