Блины со смайликами• 11 августа 2021
Детский хирург-проктолог.Киев.
Посоветуйте, пожалуйста!!!
Дело было давно• 11 августа 2021
На Богатирській Федір чи Федорович, зараз знайду. Класнючий дядько!
Дело было давно• 11 августа 2021
Не можу чомусь знайти. Він там фактично один хірург-проктолог. Якщо у вас буде направлення на консультацію на Богатирську, то ви скоріш за все попадете до нього. Але я ще постараюся пошукати
Дело было давно• 11 августа 2021
Ответ дляБлины со смайликами
Спасибо.Допишу диагноз-полип прямой кишки
У сина був інший, але нас перевіряли на поліпи. Там в лікарні на місці всі додаткові обстеження є.