ЗавЛабСнаб• 14 августа 2021
Хпн, диализ, какой выбрать?
Добрый день, посоветуйте, кто в курсе. Сейчас есть два пути перитониальный или гемодиализ. Решаем, думаем, какой выбрать. папе 66 лет.
Борисфенка• 14 августа 2021
Ответ дляЗавЛабСнаб
Вы в курсе? Почему?
В курсі, мама була на гемодіалізі. Перитоніальній діаліз треба робити 4 рази на добу, це великий головняк для людини похилого віку. Гемодіаліз - тричі на тиждень, все значно простіше.
Єдина проблема - де він живе, центр гемодіалізу повинен бути недалеко.
ЗавЛабСнаб
• 14 августа 2021
Ответ дляБорисфенка
Мы в Харькове, центры есть
Борисфенка• 14 августа 2021
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мы в Харькове, центры есть
Тоді однозначно гемодіаліз. Він, до речі, безкоштовний.
Але лікарі вам будуть втирати, що перитоніальній - це ж так добре. Тільки не поспішають розповідати, що потрібна стерильна кімната, і все одно рано чи пізно почнеться перитоніт.
ЗавЛабСнаб
• 14 августа 2021
Ответ дляЗабагаловка
Вам правильно гемодиализ советуют. А нужна пересадка?
Пересадку мы не рассматривали. Сейчас нужно выбрать вид диализа
ЗавЛабСнаб
• 14 августа 2021
Ответ дляБорисфенка
С комнатой, тем более стерильной, совсем беда. Думаю что нереально
Этожзвяздаяегообожаю• 14 августа 2021
Только гемодиализ! Ни в коем случае не перитониальный! Просто поверьте.
Борисфенка• 14 августа 2021
Ответ дляЗавЛабСнаб
Там все нереально - стерильність, 4 рази на добу, постійний головняк з запасами рідини, а це ще окрема кімната, бо видають раз на місяць величезними обсягами і так далі.
Гемодіаліз і крапка. Ви маєте право його обрати і ви маєте право робити безкоштовно. Все інше просто вислуховуйте і мовчіть.
ЗавЛабСнаб
• 14 августа 2021
Ответ дляБорисфенка
Спасибо большое Вам за развернутый ответ, я тоже уже склоняюсь к этому варианту
Борисфенка• 14 августа 2021
Ответ дляЗавЛабСнаб
Тримайтеся, з цим живуть десятиліттями досить якісно, якщо не пропускати процедури
ЗавЛабСнаб
• 14 августа 2021
Ответ дляБорисфенка
Спасибо огромнейшее!!!