Аноним Анонимыч• 16 августа 2021

Порекомендуйте приватного виконавця. Київ.

Хто співпрацював вдало з приватним виконавцем! Порекомендуйте, будь ласка. По судовому рішенню з колишнього чоловіка через державного виконавця нічого не можу отримати. Виконавчі листи забрала.
Аноним_Русалка• 16 августа 2021
А он чем поможет??))

Сладко-соленая• 16 августа 2021
Автор, у меня было тоже самое, поменяла и дёло пошло. Поэтому надо было поменя для начала.
автор Аноним Анонимыч • 17 августа 2021
Ответ дляСладко-соленая
Як поміняли? На державного?
Сладко-соленая• 17 августа 2021
Ответ дляАноним Анонимыч
Як поміняли? На державного?
Моя справа була у одного державного, нічого не робив, я попросила змінити, змінили і все зрушилося з місця. Дуже багато залежить від виконавця.
автор Аноним Анонимыч • 17 августа 2021
Ответ дляСладко-соленая
Цей виконавець що був у мене, себе так поводив неадекватно. Мені порекомендували забрати листи і у приватного відкрити. Тепер сумніваюсь.
Сладко-соленая• 17 августа 2021
Ответ дляАноним Анонимыч
Можна і так, але приватному платити треба і певний відсоток віддавати від вибитих коштів.
Скільки суд призначив платити?
автор Аноним Анонимыч • 17 августа 2021
Ответ дляСладко-соленая
Скільки суд призначив платити?
700 грн за відкриття Вп, і 20% від стягнутої суми. Але я подумала як державні не хочуть нічого робити, то толку, що мені це безкоштовно.
Сладко-соленая• 17 августа 2021
З якого ви міста?
автор Аноним Анонимыч • 17 августа 2021
Ответ дляСладко-соленая
З якого ви міста?
Київ

Сладко-соленая• 17 августа 2021
Ответ дляАноним Анонимыч
Київ
Тим паче, ви що, в Києві дуже легко вплинути на виконавця. В якому ви районі?
Сладко-соленая• 17 августа 2021
Аліменти сьала сума чи відсоток?
автор Аноним Анонимыч • 17 августа 2021
Ответ дляСладко-соленая
Аліменти сьала сума чи відсоток?
Це не аліменти, це розподіл майна
автор Аноним Анонимыч • 17 августа 2021
Ответ дляСладко-соленая
Вп було у Деснянському районі. Я і скарги писала, отримувала відписку