13чудоСВЕТА• 04 января 2014
Помогите решить задачу пожалуйста люди добрые Заранее спасибо
За 8 годин підприємство віробляє 16 виробів загальною вартістю 800 грн. якою буде вартість всієї продукції та одиниці виробу, якщо:
1. продуктивніть праці у підприємстві збільшиться у двічі?
2.інтенсивність праці у пидприємстві збільшиться у 1,5 рази?
не могу решить, нужно на понедельник срочно(((пожалуйста, помогите
13чудоСВЕТА
• 04 января 2014
Ответ дляАсобеннАя
там ответ к первой задаче, на вторую нет(