Малая еще та• 08 сентября 2021

Хто зараз в Карпатах?

В першій половині дня дуже холодно? Не знаю чи комфортно ще планувати сходження на вершину
БеллаДонна• 08 сентября 2021
Ті хто організовують сходження на Говерлу, піп Іван і тд на 17 вересня ще планують. Мабуть розбираються в цьому. Там і влітку холодно,на вершині. Куртку в будь-якому випадку потрібно брати

Все знаю вдоль и поперек )• 08 сентября 2021
Ответ дляБеллаДонна
Куртку шапку шарф
ДолькиКабана• 08 сентября 2021
Ночью 0 градусов.Утром очень холодно
автор Малая еще та • 08 сентября 2021
Ответ дляБеллаДонна
Ми на меншу вершину , просто не хочеться брати всім купу одягу , якщо зранку холодно, в потім спека
НеКонец-Света• 08 сентября 2021
Заморозки уже были, утром +1+3
Ксерокопия ночи• 08 сентября 2021
Были на вершине Поп Иван в октябре. На горе холодина, в куртках и шапках холодно, ветер. А в домике у подножья горы в футболке днём ходили. Одежда нужная тёплая и непромокаемая, а главное - удобная обувь.
Inna_A• 08 сентября 2021
Был на Пир Иване в июне, тоже холодина) в Карпатах всегда так, куртку и шапку берите
ПП-шница• 08 сентября 2021
были 2 недели назад, холодина уже была. Можно теплее одеться и не отказывать себе в удовольствии, тем более поднимаясь вы же будете в движении. Мне кажется, что в прохладную погоду подниматься легче, чем в жару.
Серьезная баба• 08 сентября 2021
Ответ дляНеКонец-Света
Заморозки уже были, утром +1+3
У нас в Одесской обл. сегодня утром +3 (((

А я женатая• 08 сентября 2021
Саме зараз ОПТИМАЛЬНА погода для сходження на вершини!
Одягайте зручний спорт одяг + тоненький меріно светрик + курточка ’вітровка’.
При сходженні светрик та вітровку краще зняти. Одягнете на вершині.
І при спуску.
Ще рукавички можете взяти. І тоненьку шапочку або якщо курточка з капюшоном то не треба.
Я живу в горах і сходжу на вершини і зимою і літом і восени і навесні.
Вересень - ОПТИМАЛЬНИЙ час!
Приємного походу
Що підкорятимете?
автор Малая еще та • 08 сентября 2021
Ответ дляА я женатая
І при спуску.
Вересень - ОПТИМАЛЬНИЙ час!
Приємного походу
Що підкорятимете?
Напевно Ягідну, але можливо підкажете ще якісь прості дитячі маршрути з гарними краєвидами?
А я женатая• 08 сентября 2021
Ответ дляМалая еще та
Я живу в Гуті, біля мене вершини Ігровець, Висока, Середня, Сивулянський хребет.
Най-най-найулюбленіший - Ігровець через полонину Плаєк.
Там зараз ще багато ягід на схилі, на самій вершині. Лохина, афини, гогодзи
автор Малая еще та • 08 сентября 2021
Ответ дляА я женатая
Вони здається не дуже з простих , ми з малими дітьми , тому той напрямок поки що відкладаю. Але Гута дуже подобається, особливо напрямок до полонини Лисиці, неймовірні краєвиди
БеллаДонна• 08 сентября 2021
Ответ дляМалая еще та
А скільки дітям. Літом на Говерлу піднімались з дітьми. Їм було легше ніж нам
Маманя• 08 сентября 2021
Ответ дляА я женатая
А що таке гогодзи? Афини знаю
автор Малая еще та • 08 сентября 2021
Ответ дляБеллаДонна
Меншому 4
А я женатая• 08 сентября 2021
Ответ дляМаманя
А що таке гогодзи? Афини знаю
Брусниця, кам’янки ще є назви.
Ще одну ягоду, скільки живу і мандрую Карпатами, але цьогоріч нагуглила вперше.
Водянка чорна
https://www.pen.com.ua/herb-vodyanka-chorna.html
Ягода подібна до афини. На смак спробувати не ризикнула, але гарненько сфоткала, погуглила. Наступного походу трохи з’їм :)
А я женатая• 08 сентября 2021
Ответ дляМалая еще та
Так, трохи складно саме вершинами Горган з малими дітьми через розсипи каміння.
А самі маршрути не є складними. Багато які співпадають з мисливськими райштоками - геніальне творіння! Настільки легкий і невимушений підйом в гору тими райштоками!
Саме через Плаєк люблю тим, що не треба жодного разу ріку переходити, тому рекомендую цей маршрут своїм пенсіонерам.
Але вже на саму вершину підйом йде розсипами каміння - не всім то зручно.
Альтернативно можна піднятися з перевалу Боревка, від будинку Мисливця зеленою міткою маршруту - там гарно і на Сивулянський хребет в одну сторону і на Ігровець в іншу. Але там треба русло ріки Лопушна переходити, не завжди зручні переходи, можна ноги промочити.
автор Малая еще та • 08 сентября 2021
Ответ дляА я женатая
Дякую!