Фиктивная• 26 сентября 2021

Дівчата, порадьте ароматизатор

На аерозолі в чоловіка алергія, тому треба інший варіант. Баночки зі стіками купляла, але вони швидко випаровуються та й дорого, якщо по всій квартирі розставляти. Є ще якісь варіанти?
Уси-пуськи• 26 сентября 2021
Я сама сделала. Спирт+любое базовое масло (даже подсолнечное)+ эфирное масло. Палочки купила в магазине 16 грн

А_я_ЛОЖУ!• 26 сентября 2021
Баночки. Хватает на несколько месяцев. Только чтобы не так быстро выдыхалось я под крышку кладу стрейч-пленку и палочки втыкаю через неё.
автор Фиктивная • 26 сентября 2021
Ответ дляУси-пуськи
Бамбукові шпажки?
автор Фиктивная • 26 сентября 2021
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
В епіцентрі класні. А ще бачила в атб. Цікаво, які вони
А_я_ЛОЖУ!• 26 сентября 2021
Ответ дляФиктивная
Я в эпицентре покупаю, Areon. Одна баночка у меня уже больше чем пол года. Осталось на дне и палочки все уже стоят, поставила в ванной, на маленькое помещение хватает.
Уси-пуськи• 26 сентября 2021
Ответ дляФиктивная
Бамбукові шпажки?
Да
Успокойся_Успокойся• 26 сентября 2021
Ще є варіант атомолампа, аромосвічки, дифузор. Теж вибираю, але в мене інша проблема. На дуже насичений аромат болить голова. Зараз купили з донькою аромосвічку (легкий смак ванілі) дуже подобається, але аромат тільки під час її горіння.