Ленне-Рейма• 28 сентября 2021

Як вам черевики?

Результат:
вже голосів: 84
53 (63.1%) Купувати
31 (36.9%) Не купувати
Изподтишка• 28 сентября 2021
Красивые, замша для наших дорог? мои замшевые кроссовки светлые выглядят как тапки бомжа, хотя и чистила, и пропитку использовала

автор Ленне-Рейма • 28 сентября 2021
Ответ дляИзподтишка
Розглядаю їх як додаткове взуття, на щодень вони не годяться при нашій погоді, я це розумію)
Форс мажор• 28 сентября 2021
Гарні. Але непрактичні. Якщо вмієте доглядати за таким взуттям - беріть і не думайте. Собі я такого не беру, бо в мене навіть темна замша вбивається на раз два. А світла, то навіть не уявляю)
автор Ленне-Рейма • 28 сентября 2021
Ответ дляФорс мажор
Догляд стандартний) спрей і суха погода)))
ПрипоРошенная• 28 сентября 2021
Ответ дляЧукча Мукча
А если дождь внезапно застал?
Фруты_Буты• 28 сентября 2021
Отличные и практичные, но мне лишние шнурки...
дамаАмстердама• 28 сентября 2021
О! Нарешті різноманітність