Ленне-Рейма• 28 сентября 2021
Як вам черевики?
Результат:
вже голосів:
53 (63.1%)
Купувати
31 (36.9%)
Не купувати
Изподтишка• 28 сентября 2021
Красивые, замша для наших дорог? мои замшевые кроссовки светлые выглядят как тапки бомжа, хотя и чистила, и пропитку использовала
Ленне-Рейма
• 28 сентября 2021
Ответ дляИзподтишка
Розглядаю їх як додаткове взуття, на щодень вони не годяться при нашій погоді, я це розумію)
Форс мажор• 28 сентября 2021
Гарні.
Але непрактичні. Якщо вмієте доглядати за таким взуттям - беріть і не думайте. Собі я такого не беру, бо в мене навіть темна замша вбивається на раз два. А світла, то навіть не уявляю)
Ленне-Рейма
• 28 сентября 2021
Ответ дляФорс мажор
Гарні.
Догляд стандартний) спрей і суха погода)))
ПрипоРошенная• 28 сентября 2021
Ответ дляЧукча Мукча
А если дождь внезапно застал?