Віруся• 04 октября 2021

Як перенесли ковід Ваші рідні 70+?

Мама хворіє 3 день. Що турбує : температура 38, біль у суглобах, основне - гарячі приливи. Але дихає ніби легко. Лікар телефоном призначив: вітаміни стандартні в цій ситуації, кардіомагніл і нуклекс. У разі погіршення стану або температури понад 5 днів - викликати 103. Що дивного - ні слова про сатурацію і пульсоксиметри. На них що, пройшла мода? Призначення наче стандартне, але на душі тривожно((( Усі мамині однолітки лякають своїм сумним досвідом: мовляв, треба антибіотики прямо зразу, в такому віці організму самому складно перебороти вірус, ну й в такому дусі... Я, коли хворіла, не пила антибіотиків, не робила КТ, тиждень провалялася в жахливій слабкості, але самостійно видужала. Чи буває так у старших? На що зважати, про що подбати, крім прийому вітамінів? Буду вдячна усім за поради з досвіду.
Закусенец• 04 октября 2021
Ответ дляВіруся
Нирки й раніше турбували чи це несподіване ускладнення?
Абсолютно не беспокоили.

Мне без сахара• 04 октября 2021
Ответ дляВіруся
Здоров´я Вашій мамі! Тримайтесь!
Спасибо
Аноним_Галя• 04 октября 2021
Ответ дляВіруся
Це ж і намагаюся донести до мами. Але всі її колеги й знайомі, що перехворіли раніше, в один голос їй торочать, що потрібні антибіотики і бігом. Хочеться просто передзвонити і нагрубити, щоб не нагнітали й не залякували. Але з іншого боку, боюся, може, то я недооцінюю загрозу вірусу в цьому віці(((
Вам лікар все правильно сказав, зараз антибіотики ні до чого, їх дають при ускладненнях, які при ковіді розвиваються на 6-10 день. Якщо на 6 день триматиметься температура, звертайтесь до лікаря. Краще до інфекціоніста з ковідного відділення, вони вже всі сценаріі протікання розпізнають на раз- два за ці роки. Бо сімейний може долікувати балачками по телефону. Це з власного досвіду лікування батьків. А поки багато лужного пиття, вітаміни, рухатись і обов‘язково доступ СВІЖОГО повітря - відкрите вікно, виходити на балкон, коли тепло. Наголошую, бо пенсіонери люблять все закупорити. І ще обов’язково дихальна гімнастика, знайдіть на ютубі. Все буде гаразд, нехай мама буде здорова!
автор Віруся • 05 октября 2021
Ответ дляАноним_Галя
Щиро дякую Вам за побажання і пояснення. Буду далі стримувати від а/б і сподіватися, що температура впаде. А мама прямо чекає 6 день, щоб почати їх пити((( Але не закупорюється, а навпаки, постійно провітрює. Хоч це радує.