Анютины ласки• 06 октября 2021

Поясніть, в чому суть вакцинації та ветпаспортів, якщо все рівно потрібно робити

Плр тести? Товариша не пускали в Ізраїль, він там мешкає, прилітав до батьків , має 3 щеплення Пфайзер. Тест обов´язково і лише плр. Мама чоловіка поверталась від на до Італії. Має 2 щеплення Пфайзер. Також мусіла по прильоту робити там тест. Хто, блін на тому заробляє? В нас найдешевший плр 600 грн.
автор Анютины ласки • 06 октября 2021
Ответ дляСитечко для мыслей
автор как раз понимает разницу.
просто упустила явное: то, что в конце прошлого года нам вещали о том, что вакцина - это спасение от вечных локдаунов и таких вот ПЦР-проверок, а сейчас нужно доказать, что ты не лось, т. е. носитель ковида.
Дякую. Ви зрозуміли. Власне, що вакцинація не сильно змінила ситуацію. Деякі країни все рівно вимагають тест. Продовжжуються спалахи ковіду, тому локдауни, закриття кордонів, не минучі.
І до речі, читала, що зі статистики захворювань практично щез сезонний грип. Де ж він подівся, цікаво? Не лише в нашій країні.

автор Анютины ласки • 06 октября 2021
Ответ дляКолдунья-вещунья
А,ну если с этой стороны,то тогда да).
Но,в этом сами люди виноваты- медленно вакцинируются...
Ізраїль весь вакцинований-перевакцинований. Толку з того.