Я не тону• 06 октября 2021

А Вы смирились?

Вы смирились, признали, що выбрали президентом выдуманого персонажа или еще продолжаете свято верить в его профессионализм?
Результат:
вже голосів: 1031
559 (54.22%) Не голосовала за него
191 (18.53%) Совсем не голосовала
175 (16.97%) Смирилась
106 (10.28%) Продолжаю верить
Воздух в банке• 06 октября 2021
Ответ дляШумелка Мышь
За Юлю - тоже нет... Наверное, за любого кандидата от ОПЗЖ...
Я за Юлю буду, правда понимаю, что без толку это

Деловитая• 06 октября 2021
Ответ дляСтетоскопуло
Реально, пугает количество этих людей в стране ((
Каких?
У меня огромный круг общения.
Все голосовали за Зеленского.
И это адекватные,успешные люди
Творческий типаж• 06 октября 2021
Ответ дляШумелка Мышь
Ага, Гончаренко хочет...
чето порохоботы с ахметовым так разумкова хвалят, боюсь, что выдвинут его ’как лицо самое умное из слуг и незапятнаное порошенком’. Может даже фильм снимут а-ля голобородько :)))
Шумелка Мышь• 06 октября 2021
Ответ дляВоздух в банке
В 2024 Юле будет 64 года...
автор Я не тону • 06 октября 2021
Ответ дляНепогодка
Многие кто голосовали за Порошенко уже ’ощутили разницу’, увидели кто настоящий патриот. И будут голосовать за Зеленского. Я уверена что даже Западная Украина будет за Зеленского голосовать если он пойдет на 2-ой срок.
Ноу коммент• 06 октября 2021
Ответ дляШумелка Мышь
Ну а потом, Украина легла под Европу - и? Попробуйте закончить мою мысль...
заканчиваю вашу мысль:
1) 1. Децентралізація. Дуже важлива та успішна.
Розподіл податку на доходи фізосіб : 25% - до державного, 15% - до обласного, 60% - до місцевого бюджету.
Бюджет Коростеня, наприклад: 2013 – 233,1 млн.грн. (+ дотація – 39,7 млн.грн.); 2018 – 720,7 млн.грн.
Україна, доходи місцевих бюджетів: 2014 - 68,6 млрд.грн.; 2017 – 192 млрд.грн.; 2018 - 231 млрд.грн.
2. Реформа ’Нафтогазу’. Перемога у Стокгольмському арбітражі по контракту Тимошенко з Московією -відсуджено 4.6 млрд $. Суд у Ґаазі - відсуджено – 5 млрд $. Вдалось спасти $94,7 млрд. зі 126,7 млрд. ($32 млрд. - безповоротно втрачено). Відмова від московитського газу. У 2018 році «Нафтогаз» вийшов у прибуток, зріс видобуток газу - до 20,89 млрд. куб., імпорт газу скоротили на чверть - до 10,6 млрд. куб. (за контрактом Тимошенко мали щорічно купувати 52 млрд. куб. без права перепродажу).
3. Запроваджено систему держзакупівель ProZorro, одну з найкращих у світі.
Лише за півтора місяці 2019-го економія сягнула 97 млн.грн. – І. Горбенко, департамент держзакупівель Міноборони.
4. Очищення банківської системи (В.Гонтарєва). Банківська система в 2018 році вийшла в прибуток.
2014-2017 - вичистила 90 банків зі 180-ти («мийки»). Націоналізовано ’Приватбанк’. Новий революційний закон про валюту. Курс гривні не залежить від економіки московитів та курсу дерев’яного.
5. Ощадбанк виграв суд у РФ і відсудив 1.3 млрд $.
6. Відкрито реєстри про паї, ділянки, будинки, квартири, машини.
7. Введено Е-декларування прибутків та майна для чиновників і політиків.
8. Розпочато пенсійну, медичну, судову та освітню реформи, реформа в МВД.
Ноу коммент• 06 октября 2021
Ответ дляШумелка Мышь
9. Створено антикорупційний суд, САП.
10. Ухвалено Закони «Про реінтеграцію Донбасу» та «Про національну безпеку України».
11. Декомунізація.
12. Українізація (після 350-ти років змосковщення).
13. 2015-2018р.р. – відкрито 207 нових заводів.
14. 2016-2018р.р. - відкрито 115 шкіл європейського рівня.
15. 2016-2018р.р. - побудовано 115 сонячних електростанцій.
16. Розпочато реалізацію програми будівництва 513 амбулаторій по всій Україні. В 15 областях стартувало будівництво 310-ти сільських амбулаторій: моно-практики з 1 або 2 лікарями без житла — 102 об’єкти та з житлом – 104 об’єкти; групової практики на 3-4 лікаря (94) та на 5-7 лікарів (10).
17. Міжнародне сполучення. Авіа - в Україні найбільший лоукостер Євросоюзу Ryanair + Wizz Air + Tarom + Atlasglobal. Укрзалізниця – поїзди до Пшемисль, Варшава, Вроцлав, Краків, Будапешт, Прага, Братислава, Бухарест, Відень та інших.
18. Оновлення громадського транспорту. За 2018 рік - 265 нових автобусів та 171 новий тролейбус.
19. Допомога при народженні дитини – 41280 грн.
20. Субсидії малозабезпеченим.
21. Капітальні інвестиції в економіку України: 2016-ий - 412 млрд.грн.; 2018-ий - 526 млрд.грн.
23. Активне будівництво та ремонт доріг. 2016 – 900 км, 2017 – 2100 км, 2018 – близько 3500 км = близько 6500 км.
І це все, в період гібридної війни з Московією. Коли з бюджету йде на армію по 3-4 млрд. $ у рік.
автор Я не тону • 06 октября 2021
Ответ дляСтетоскопуло
У него еще и программа была??? Херасе... Кто - автор? ))
п´яний угар
Ноу коммент• 06 октября 2021
Ответ дляШумелка Мышь
Створена потужна боєздатна АРМІЯ - одна з найбільш ефективних армій у Європі. Статус країни-аспіранта в НАТО.
1. Забезпечення речовим майном наближається до натівського, а за якістю – вже не поступається.
2. За 2017-2018 роки 73 в/ч (майже 50% всіх ЗСУ) переведено на нову систему харчування - раціон з 32 до 348 позицій; нові сухпайки – кращі натівських.
3. Будівництво службового житла. 2018–2019 - «184 гуртожитки» (2-поверхові на 125 ліжко-місць) для розміщення 23 000 контрактників за стандартами НАТО; 2019-2022 - 28 будинків на майже 1500 квартир для сержантського складу (4-поверхові будинки по 53 невеликі квартири-студіо); 2020-2024 – квартири для офіцерів; майже 3 200 квартир отримали військові ЗСУ, НГ, ДСНС.
4. 25 800 одиниць зброї та військової техніки передано до війська, зокрема понад 500 танків.
5. Затвердження вітання «Слава Україні! Героям Слава!» як офіційного вітання у Збройних Силах.
6. ДК “Укроборонпром” - новітня крилата ракета “Нептун”, оновлений високоточний 152-мм снаряд “Квітник”, РСЗВ “Берест”, ракетний комплекс «Вільха» - керований 300-мм ракетний боєприпас. оптико-прицільна станція ОПСН-І та контрбатарейний радар 1Л220УК; 2018-ий – понад 4900 зразків нового та модернізованого озброєння передано до українського війська; за 2017-2018 заміщено понад 50 тисяч найменувань продукції для ВПК, яка раніше постачалася з Московії. Зараз в Україні на «оборонку» працює 447 підприємств.
І це при щорічному фінансуванні сектору безпеки лише у межах 60% від реальних потреб (а де тих грошей набрати?)!

Воздух в банке• 06 октября 2021
Ответ дляШумелка Мышь
В 2024 Юле будет 64 года...
В принципе, шапочнику столько же было)
Шумелка Мышь• 06 октября 2021
Ответ дляНоу коммент
заканчиваю вашу мысль:
А без копиаста ’патриотической’ методички можно?
Ноу коммент• 06 октября 2021
Ответ дляШумелка Мышь
Зовнішня політика:
Україна з ОБ’ЄКТУ міжнародних відносин стала їх СУБ’ЄКТОМ – рівноправним політичним гравцем. Жодне рішення щодо України не приймається без узгодження з Президентом України та Урядом.
1. Створена потужна міжнародна антимосковитська коаліція – системні міжнародні санкції на Московію.
Результат – прямі та непрямі збитки сягнули понад $300 млрд.; чистий відтік капіталу лише за 2018 - $67,5 млрд. Так Московію ще ніхто не нагинав!
2. Підписана Угода про асоціацію з ЄС - експорт до ЄС у 2013-му складав – 25,5%, у 2018-му - 42% від загального обсягу.
3. Безвізовий режим з ЄС (30 країн) – за півтора року скористались понад 2 млн. українців.
4. Міжнародна допомога у безпеку. 2015-2018: США – понад $2,5 млрд. (радари, Javelin та ін.), 2019 - $695,7 млн.;
ЄБРР, ЄС та Німеччина – понад €1.25 млрд., Канада - $150 млн., Японія - $150 млн.
5. Припинення дії Договору про дружбу з Московією та вихід із СНД (новий «совок» із центром у Москві).
6. Автокефалія української помісної церкви. Відновлення незалежності ПЦУ, визнання її рівною у правах та канонічною, повний розрив з РПЦ. Томос - один з найважливіших елементів національної безпеки та незалежності держави.
7. Закріплений в Конституції України курс на вступ до НАТО та ЄС.
Живчик-счастливчик• 06 октября 2021
А он и на второй срок метит, вы в курсе?))
автор Я не тону • 06 октября 2021
Ответ дляСарафанное радио
поспокойней стало, многих судят за коррупцию, во всех сферах потихоньку наводят порядок, правда кличко еще сопротивляется
поділіться, будь ласка, переліком корупціонерів, яких судять.
Воздух в банке• 06 октября 2021
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ну так не зря же он с бедоном в белом дурдоме встречался))
Деловитая• 06 октября 2021
Ответ дляШумелка Мышь
Вы шутите?
Хотите приссоединения с Россией?
автор Я не тону • 06 октября 2021
Ответ дляЛо Шарик
У нас в городе первый раз сделали дороги, начали ремонтировать сады и школы. Дороги за городом делают тоже. А что делали предыдущие президенты я лично не вижу вообще.
дорогу робить місцева влада, бо гроші пішли не в державний бюджет, а в місцевий!! До речі це реформа Порошенка ;-)
Живчик-счастливчик• 06 октября 2021
В точку..
Рожки-да-ножки• 06 октября 2021
Ага, смирилась... Больше не поверю, что страна может выйти из-под внешнего управления. Поэтому не важно как фамилия того, кто работает президентом нашей многострадальной страны. Эта тварь все наврал и обманул избирателей. Так подло со своим электоратом не обходился даже порох.

ЧукИГеки• 06 октября 2021
Ответ дляНепогодка
Расшифруйте методичку хотя бы. Что за курс вам нужен? Вы думаете от президента все зависит в этой стране? Тут не диктатура к сожалению как в РФ где Путин всем дает указания что делать и они исполняются. Если бы у нас было так уже давно бы перегнали всю Европу. Сейчас строятся дороги, идут реформы той же железной дороги, много новых проектов, и есть политическая воля президента на изменения в стране. Народ это видит и чувствует по-этому Зеленский это первый президент рейтинг которого растет спустя 2 года.
И какой же у него рейтинг
ЧукИГеки• 06 октября 2021
Ответ дляНепогодка
Донбасс точно не будет
Шумелка Мышь• 06 октября 2021
Ответ дляДеловитая
Вы шутите?
Хотите приссоединения с Россией?
’Присоединения’ к России не хочу, но и ссориться с ней, тоже считаю глупым, особенно в реалиях нынешних цен на газ. Вы сегодняшнюю цену видели? Более $1900 уже... И да, я сейчас, ’по-белому’, завидую Беларуси...
Рожки-да-ножки• 06 октября 2021
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Конечно нет, верим во единого святого Пётра «армия, мова, віра», только так нас ждёт светлое будущее
Уже.., дождалось. Зе обещал быть другим, а потом как-то вдруг превратился в своего оппонента.
Шумелка Мышь• 06 октября 2021
Ответ дляНепогодка
Ага. Все решается за океаном)))) Но почему-то прокремлевские блохеры и СМИ ’мочат’ именно Зеленского и его окружение. Так если ’хозяин Украины’ за океаном, не логичнее было бы с ними воевать? Или слабо?
А Вы не заметили, что Штаты и Россия, уже предпочитают дружить, а не воевать? Ну и Европа туда же...
автор Я не тону • 06 октября 2021
Ответ дляГореотума
признаюсь! уж лучше с ним, чем с порошенко. хотя и этот далеко не убег. но на порошенка уже смотреть не могла.
як гарно попрацювали ЗМІ, ви навіть самі пишете, що просто не могли на нього дивитись. Тобто вам методично нав´язували негативний образ, постійно вкидуючи фейки про Порошенка (то вбив брата, то алкоголік, то збагатився у 82 рази....і такого лайна було тонни, щодня з усіх помийок). Як результат у вас просто негативне відношення до людини, хоча на це немає ЖОДНИХ причин. ДумайТЕ ;-)
Ло Шарик• 06 октября 2021
Ответ дляЯ не тону
Нет, это все стало делаться и резко когда в местную власть пришли слуги народа, у нас их большинство. В остальные года на это не хватало никогда. И начали в этом году строить мост через депр, который не могли построить лет 30 он был аварийный.
Шумелка Мышь• 06 октября 2021
Ответ дляДеловитая
Странные темы и странные вопросы
А потом на выборах опять будут Все за Зеленского.
И я,в том числе
Ну, если во второй тур, пройдут те же два кандидата, то возможно вполне...
Ло Шарик• 06 октября 2021
Ответ дляНоу коммент
Заработало всё еще при Порохе. Вы, видимо, тогда не в Украине жили, поэтому не в курсе.
1. Децентралізація. Дуже важлива та успішна.
Жила в Украине, стало что-то делаться только 2 эти года. Все, точка.
Задолбулька• 06 октября 2021
Ответ дляБывшая блондинка
результат повеселил. А кто ж его тогда выбрал?))))))))))))
Многие голосовали не за Зе, а против По
автор Я не тону • 06 октября 2021
Ответ дляШумелка Мышь
Зеленский - стал Порошенко 2.0. Причём, конкретно изменился именно за последний год, к сожалению...(((
нова методичка від проросійських сил, щоб позбутися відразу двох конкурентів....і головне, що нарід ведеться((