Юпитерная• 12 октября 2021

Таке розчарування в шлюбі((

Куди мої очі дивились?! І з кожним роком гірше-гірше-гірше... Не готова нічого міняти і жити так теж не можу. Так, не живу, а існую. Не думала, що до такого дійде, а він каже, що всі так живуть(( Не вірю. Є ж у людей і через 20-30р повага, любов, підтримка? А як її не було стільки років, то як вижити у цьому прозрінні?
Зарядка для хачапури• 12 октября 2021
Ответ дляСтриптизерка
Щастя вам
Дай Боже щастя всім, і хто вже в шлюбі, і хто ще шукає
Насправді, це дуже важливо - йти поруч по життю з людиною, до якої не страшно розвернутись спиною і яка тобі завжди підставить плече. Саме йти в ногу разом, а не один другого тягне чи один на другому їде.
Дякувати Богу і долі, я зустріла таку, в другому шлюбі 16 років

Ноунэйм• 12 октября 2021
Ответ дляГороховая
Я когда начала это ощущать, полезла в нет и прочитала симптомы если муж не любит, все совпало((
Пс: А эти женщины (и мужчины) могли бы быть счастливы в других браках
автор Юпитерная • 12 октября 2021
Ответ дляФруктЕщеТот
Я с первым мужем через несколько лет поняла, что дальше не смогу. Просто представила себе, что вот через 10 лет готова ли я жить так же. И стало страшно.
Ну, тоже работал, по дому помогал, голос не повышал, не изменял. Так, что ж теперь, если чувства семьи все равно не было. Как беспроблемный сосед по коммуналке. И все. Только в нагрузку все обязанности жены (я не о бытовых вещах даже, а о невозможности самостоятельно распоряжаться своей жизнью и временем так или иначе, подстраиваться под него и проч).
Развелась, хотя видимых причин, как вы говорите не было. Но если ты несчастлив это ли не главная причина?
Ви праві(
Патриоточка• 12 октября 2021
Автор, я Вас дуже добре розумію і хочу щиро обійняти. Теж в шлюбі любила за двох, теж чекала чуда і зберігала шлюб заради доньки.І от в 14 років вона мені сказала ’ мамо,навіщо він нам? ’.І я прозріла ,побачила якого інфантила посадила собі на шию.Поговорили ,признався,що розлюбив одразу після народження дитини.Я мовчки зібрала його речі і подала на розлучення. Не повірите, але вже через 4 місяці після розлучення я зустріла прекрасного чоловіка і ,нарешті, зрозуміла як це бути коханою. Життя в нас одне, втрачені роки ніхто не поверне,не потрібно марнувати себе ,знайте собі ціну
Стриптизерка• 12 октября 2021
Ответ дляЗарядка для хачапури
Діти від першого є?
автор Юпитерная • 12 октября 2021
Ответ дляоксюморон
я считаю ,что бабу можно любить и хотеть жахать 7-8 лет, потом привычка и нудотство
Мабуть(
автор Юпитерная • 12 октября 2021
Але я не ’баба’, хоча й 40+
Ноунэйм• 12 октября 2021
Ответ дляПультОт_БМВ
А хіба люблять за щось?
На самом деле да
Стриптизерка• 12 октября 2021
Ответ дляПатриоточка
А дочка як сприйняла нового?

Зарядка для хачапури• 12 октября 2021
Ответ дляСтриптизерка
Ви особисто таких бачили? Тут рідному не потрібна, а що за чужих говорити
я бачу вже 16 років такого. І щнаю ще кілька сімей, де дітей не ділять на чужих і спільних. Хоча, чого таїти, є і такі, що власних дітей засунули подалі від очей, аби лиш догодити новому піхтику
БезникаЯ• 12 октября 2021
Ответ дляПультОт_БМВ
Але я не ’баба’, хоча й 40+
ВИ САМЕ В СОКУ
Ноунэйм• 12 октября 2021
Ответ дляБаррикадница
Мені нема куди іти. Спільний будинок, продавати він не хоче, вже говорила з ним...Так і живемо.Його все влаштовує, мене - ні.
Для цього є суд
Патриоточка• 12 октября 2021
Ответ дляСтриптизерка
А дочка як сприйняла нового?
Спочатку були ревнощі, але він дуже мудра людина і знайшов до неї підхід. Дуже м´яко і ніжно.
Зарядка для хачапури• 12 октября 2021
Ответ дляСтриптизерка
Діти від першого є?
Так, троє синів.
автор Юпитерная • 12 октября 2021
Ответ дляСтриптизерка
Скоро він знайде коханку. Давайте через силу
Не буде діла через силу. Й до коханки мені фіолетово, я себе ще не перестала поважати. Коханка так коханка. Це мені розв´яже руки.
Трусиковед• 12 октября 2021
Ответ дляПописанная парта
Люблю мужа есть уважение, взаимная забота, нежность. Женаты 20 лет) мне кажется, что сейчас я мужа люблю даже больше, чем 20 лет назад)
А у нас сьогодні 19 річниця весілля, звичайно чоловік забув, він про таке ніколи не пам´ятає, я йому подарунок , а він дякую, а я забув....нічого не хочу, просто щоб показав хоча б
Стриптизерка• 12 октября 2021
Ответ дляПатриоточка
Не боїтесь, що вона буде тримати образу на вас?
Стриптизерка• 12 октября 2021
Ответ дляЗарядка для хачапури
Так, троє синів.
І взяв з 3 дітьми????
Ноунэйм• 12 октября 2021
Ответ дляСтриптизерка
Легко сказати, а постраждаютт діти найбільш
Это такой бред на самом деле))) миллионы детей живут без пап или мам, никаких прям страданий. Выдумки страдалиц разве что.

все по ГОСТу!• 12 октября 2021
Ответ дляПультОт_БМВ
Є, гарні, здорові, розумненькі два підрощених зайчики
У вас здоровые детки, это такое счастье! Самое большое!
У меня второй ребёнок инвалид, моя жизнь перевернулась в 21 год, причём неожиданно и без предупреждений. Я и пожить счастливо не успела даже.
Сейчас сыну 13,и с каждым днём легче не становится, когда смотришь на его ровесников, какие они самостоятельные, за девочками уже бегают, а мне приходится водить и забирать со школы за руку, так как поддержка нужна...
Ноунэйм• 12 октября 2021
Ответ дляПультОт_БМВ
Немає очевидних причин.
Діти малі підлітки і я не знаю як це їм пояснити.
Шкода просраного часу.
Боюсь впасти в ще більшу депресію.
Вже багато чого є ділити і цей поділ буде нам (дітям) не на користь.
У нас одне велике спільне житло.
Так себе причины..
ФруктЕщеТот• 12 октября 2021
Ответ дляПатриоточка
О, и у меня так. Правда я, к счастью, пораньше поняла и решилась на развод.
И только во втором браке поняла, что такое семья.
Выше писали, что не верьте, проблемы у всех бывают. Конечно, бывают, это же жизнь. Другое дело, как ты себя чувствуешь даже в сложные периоды.
Это вот как с родителями хорошими, если семья нормальная и отношения добрые, то и в случае проблем и недопониманий или обид (а они и с родителями часто бывают же ) это чувство семьи и тыла все равно никуда не уходит и ты знаешь, что все равно все решится, потому что обе стороны этого хотят и услышат друг друга.
автор Юпитерная • 12 октября 2021
Ответ дляНоунэйм
На самом деле да
Я не знала. Для мене ’любити’ і ’за щось’ різні полюси. Але я зрозуміла з часом, що таки правильний ваш підхід, а не мій
Бабулька• 12 октября 2021
Ответ дляПультОт_БМВ
Так, у нас в обох протягом найближчого місяця ДН, ніколи не думала, що це ’накриває’
так, я це відстежую, але все одно в цей період накриває, то шкода себе, то поплакати хочеться, якщо є можливість, вам би кудись поїхати хоч на пару днів, краще більше, якщо не відпустить - пошукати психолога, щось мені підказує, що ваша сім’я не безнадійна
Ноунэйм• 12 октября 2021
Ответ дляТрусиковед
А чего вы не напомнили?
Баррикадница• 12 октября 2021
Ответ дляНоунэйм
Для цього є суд
суд э суд. Але суд не змусить його продати. Поділити фактично, зробити 2 виходи, окреме опалення, ще одну кухню - це десь 15 тисяч $.
автор Юпитерная • 12 октября 2021
Ответ длявсе по ГОСТу!
Якби ви знали, як я вас розумію. Я працюю з дітками з ооп. Я б таким батькам небо прихилила, щоб їм стало легше.
Ноунэйм• 12 октября 2021
Ответ дляПультОт_БМВ
Я считаю, что вы просто теряете время. Меняйте всё.
Пульт от линолеума• 12 октября 2021
ну якщо ви не хочете нічого міняти, то в чому суть жалоб?
Патриоточка• 12 октября 2021
Ответ дляСтриптизерка
За що тримати образу ? Чим я її образила?Увагу приділяю, стосунки відверті і щирі .