Дама_из_рекламы• 15 октября 2021

Что там было в теме про Людмилу

Только хотела открыть , удалена
24989 0
vihola• 21 октября 2021
10111
Ответ дляСанька-4b93
Так гидко, що ви в цьому багні не тільки загрузли по вуха на 3 дні, а ще й влаштували видовищні батли - бійка в багні, команда повій без мандаринів, проти команди справедливих і благочинних жіночок.
Більше того, ви стали переможницею батлу, королевою багна.
Кажіть адресу куди приз вислати, ну там ковдри, каструлі, мандаринки (в особисті повідомлення)
Дякую, не потребую ваших призів.
А ви схоже образились.
Дивно.
Спочатку за бідну й слабку себе видаєте, а потім чомусь ображаєтесь.

Санька-4b93• 21 октября 2021
10112
Ответ дляЛюбавишна
Ой Вот если я свой рот открою, то всем писец
Лучше не трогайте несчастную Вихолу, берите с меня пример )
Я один раз рявкнула на неё - сидит, молчит. Пусть лучше молчит.
Она реально как вампир.
Всю тему зас###рала.
Пусть лучше медитирует, чаю выпьет, подумает о хорошем.
Нах###ра ей вообще та Люда впала, если ИраПолитейкаВихола вообще не понимает что к чему.
Ну такое...
У меня есть настроение повоевать )) хотя скоро спать уже пойду.
Санька-4b93• 21 октября 2021
10113
Ответ для vihola
Дякую, не потребую ваших призів.
А ви схоже образились.
Дивно.
Я не ображаюсь. Я розважаюсь. Можу заплатити за свої розваги, бо розважаєте мене ви. Пишіть в особисті адресу для отримання призу
vihola• 21 октября 2021
10114
Ответ дляСанька-4b93
Дякую, краще купіть собі мандаринку.
Чебуратор• 21 октября 2021
10115
Ответ для vihola
Та треба було просто написати про біле пальто. Яке одягаєте на всіх кому гидко спостерігати як зграєю б’ють лежачого.
І хто насмілюється вступитись за слабшого.
Где вы увидели лежачего? Есть жирный, наглый клещ-разводила, который в пятницу вечером снова воскреснет на советчице.Какой лежачий? С таких людей, как с гуся вода. Ему ссы в глаза-божья роса! Ты его в дверь-он в окно. Тут, скорее,нищие советчицы, которые ,увы,не заработали детям на мандаринку, последний полтинник кинут на карту Людмиле, потому, что знают что такое нужда не по наслышке.
И реакция этих мамочек, после открывшийся подробностей, понятна и оправдана!
Самое паскудное здесь то, что вы это понимаете, но жуть как хочется вам выделиться из серой массы.
Чистой воды самолюбование!
Санька-4b93• 21 октября 2021
10116
Ответ для vihola
Дякую, краще купіть собі мандаринку.
А чого ви лізете до моєї кишені в вказуєте що мені робити. Що за неподобство
Я хочу їх вам відправити, заслужили
Тамбовский мел• 21 октября 2021
10117
Ответ дляХомо_сапиенс
Там надо ещё одна фраза ’Я покакал’
Не-не, «Поешь хлопья »
vihola• 21 октября 2021
10118
Ответ дляЧебуратор
Чистой воды самолюбование!
Знову ніщіє?
Ви б вже оприділились.
Бо спочатку нарікаєте що мандаринок в цьому році не їли, а потім з’ясовується, що є квартира, ремонти і подорожі заморські.
Я ж говорила, почерк, один в один, як в Люди.
vihola• 21 октября 2021
10119
Ответ дляСанька-4b93
Я хочу їх вам відправити, заслужили
Розумію ваше бажання.
Але я не потребую ваших призів і не скаржилась тут що хтось мене ваших призів обманом позбавив.

vihola• 21 октября 2021
10120
Щось з ігнором не склалось, як завжди
Санька-4b93• 21 октября 2021
10121
Ответ для vihola
Розумію ваше бажання.
Ясно, все злив (с) вважаєте себе недостойною такого призу???
Так, ніхто у вас і компенсацій коштів і посилок, відправлених Люді, ніби то, не просив. Але це не заважало вам цими обіцянками розмахувати всю тему, розуміючи що ніхто до вас в особисті не звернеться і кошти залишаться у вас. На мандаринки.
Чи не так, моя наймиліша і найсправедливіша Віхоло?
Санька-4b93• 21 октября 2021
10122
Ответ для vihola
Щось з ігнором не склалось, як завжди
Божечки, увага анонімів, яких ви зневажаєте, як мало треба вам для щастя
Любавишна• 21 октября 2021
10123
Ответ дляЧебуратор
Чистой воды самолюбование!
Вы очень правы сейчас !
Чебуратор• 21 октября 2021
10124
Ответ для vihola
Знову ніщіє?
Ви б вже оприділились.
Так я и есть Люда)) Помощь будет или только обіцянки ? Карту вы мою знаете...Ну...смелей уже!
vihola• 21 октября 2021
10125
Ответ дляСанька-4b93
В мене особисто не просили.
Але особисто ви нарікали що в темі є потерпілі, озвучили імена і збитки.
Тому, я запропонувала компенсувати їх.

Можна було б і звернутись. Чому ні?
Хотіли щоб гроші перейшли потребуючим та так чомусь і не наважились. Значить, не надто було шкода того що Люда від них скористала, або не надто шкода потребуючих.
vihola• 21 октября 2021
10126
Ответ дляЧебуратор
Я вам щось обіцяла, коли?
vihola• 21 октября 2021
10127
Ответ дляСанька-4b93
Та, смішно просто як ігнорщиків розпирає, що не можуть стриматись).
Санька-4b93• 21 октября 2021
10128
Ответ для vihola
В мене особисто не просили.
Тому, я запропонувала компенсувати їх.

Можна було б і звернутись. Чому ні?
Так озвучили що є потерпілі від шахрайства. А ви тут до чого? Чого ви тягнете на себе ковдру, надіслану Люді?? Також , вважаєте себе причетною до шахрайства? То ви нічим не краща за неї? Так і буду тепер вважати (цитата, також ваша, якщо що)
Чебуратор• 21 октября 2021
10129
Ответ для vihola
Я вам щось обіцяла, коли?
У вас с памятью туго? Хотели мне на мандаринку кинуть, но тут новострой мой всплыл и вы передумали...Так вы просто тут в образе девственницы?, а я думала ,,лежачему,, помочь хотите.Тю на вас!

Санька-4b93• 21 октября 2021
10130
Ответ для vihola
Так, ми теж справедливі і не можемо дивитися як одна жінка весь форум травить і цькує (с)
А дівчата в нас і так слабенькі, мають моральні травми після роботи у вебкамі.
Любавишна• 21 октября 2021
10131
Ответ дляЧебуратор
Попи###деть - не мешки ворочить )))))
Для таких людей это норма.
Не тратьте на это своё драгоценное время.
Ей со временем придёт ’ответочка’ по ’самое не хочу’..
Когда у человека дух противоречия это жутко. Я конечно не врач, но ей необходимо СРОЧНО к специалисту. Я без стеба. Абсолютно серьёзно.
Санька-4b93• 21 октября 2021
10132
Ответ дляЧебуратор
Помочь? Шта?
СирОжино пирОжино• 21 октября 2021
10133
Ответ дляЧебуратор
Чистой воды самолюбование!
Удалено администрацией...
vihola• 21 октября 2021
10134
Ответ дляСанька-4b93
По якій причині я повинна була розуміти що ніхто не звернеться?
Були люди, які почувались ошуканими, з ваших слів, могли отримати що втратили і задовільнити свої претензії.
Потім з’ясувалось, що претензій нема, ошуканими не почуваються.
Виходить, ви дозволили собі від їхнього імені озвучити те, чого насправді нема.
СирОжино пирОжино• 21 октября 2021
10135
Ответ дляСанька-4b93
Удалено администрацией...
Чебуратор• 21 октября 2021
10136
Ответ дляСирОжино пирОжино
Удалено администрацией...
Какая там мания величия?))) Там нарцистизм 80 уровня! Убогий и примтивный. Комплксы детсва и выдавание желаемого за действительное.
СирОжино пирОжино• 21 октября 2021
10137
Ответ дляЛюбавишна
Попи###деть - не мешки ворочить )))))
Для таких людей это норма.
Удалено администрацией...
vihola• 21 октября 2021
10138
Ответ дляЧебуратор
Коли і як допомогти Люді, я сама вирішу, без вашої допомоги.
СирОжино пирОжино• 21 октября 2021
10139
Ответ дляЧебуратор
Удалено администрацией...
СирОжино пирОжино• 21 октября 2021
10140
Ответ дляЧебуратор
Воно себе вище президента міряє. Пошли мені Господи терпіння