Аноним_Русалка• 17 октября 2021
Тянуло ли у вас спину при ковиде?
Такое чувство что бьёт микротоками начиная от шеи до поясницы. Лежать, стоять невозможно. Немного похоже на крепатуру после зала, но не то.
Ответ дляGreen_Cat
Враження при ковіді носить і нейрогенний характер: крім всім ’знайомих’ пропадань нюху і смаку, ’кубик з неприємностями’ може випасти на любу частину тіла, включаючи появу судом, фантомні болі на місці видалених зубів, ті ж болі в спині.
Седативні препарати допомагають при цьому куди ефективніше від простого знеболювального...
Ще дуже ефективний ЛФК, але при низькій сатурнації не до цього
Это точно про фантомные боли, у меня поясницу выкручивало точь в точь как на родах при схватках.Гофен спасал,а так ни лежать, ни ходить, ни сидеть не могла...