дЫнька• 22 октября 2021
Не мають права
Чому більшість так хвилює перевірка сертифікатів? Багато хто зараз пише,не мають права. Чому не мають права? До школи,діт.садка ми приносимо справки про здоров´я дитини і ніхто не каже, що здоров´я моєї дитини це медична таємниця. На деяких підприємствах перед працевлаштуванням людина проходить мед.обстедення,після якого отримує висновки про стан здоров´я і він віддається у відділі кадрів. Це теж медична таємниця. Для відвідування басейну треба справка від гінеколога та дерматолога, теж мед.таємниця . А щє багато секцій для дітей,де теж потрібна справка про стан здоров´я.
Точная копия плова• 22 октября 2021
О Боги, Апяяяять, боты ну называйте хоть свои темы нормально, надоели уже
дЫнька
• 22 октября 2021
Ответ дляКороль дивана
Хватит мусолить эту тему
Могли б і не відповідати
дЫнька
• 22 октября 2021
Ответ дляТочная копия плова
А по темі є що відповісти?
Точная копия плова• 22 октября 2021
Ответ длядЫнька
А по темі є що відповісти?
Есть, вы задолбали, есть вопросы идите в суд!
Смысл 1000 тему тут строчить, много платят?
Дама_с_караваем• 22 октября 2021
Автор, согласна с вами.
Как вши в школе - почему медсестра не проверяет, не выполняет свою работу.
Как температуру детям при входе мерять - не имеют права.
В Турцию лететь - ад бегом тесты делают, это ж правила такие.
По Украине - ограничивают свободу передвижения.
Я против ажиотажа вокруг вакцинации. Но и двойные стандарты раздражают.
дЫнька
• 22 октября 2021
Ответ дляТочная копия плова
Тобто строчити теми про те що я не повинен показувати сертифікат,це нормально? І напевно саме автори цих тем повинні ходити до суду. І взагалі навіщо ви коментуєте тему,якщо вас задовбали.
дЫнька
• 22 октября 2021
Ответ дляКороль дивана
Могли бы и не писать
Читаючи такі відповіді, розумієш рівень деградації у деяких
Точная копия плова• 22 октября 2021
Ответ длядЫнька
Потому что вы вумнющщие, называете тему так что бы зашли, чего же не дописали в чем не мають права, сами напросились, вы же со всех тем лезите.
Я про эти темы вообще не строчу и больше вам не отвечаю, оревуар
дЫнька
• 22 октября 2021
Ответ дляТочная копия плова
Це дуже добре,що не відповідаєте.
Добрый Жук• 22 октября 2021
Да задолбали уже с этой короной
.....тогда обясните мне почему я с результатом на антитела в 600единиц должна вакцинироватся, чем мои родные приобретенные в муках болезни антитела, хуже блин тех которые будут после прививки??????
дЫнька
• 22 октября 2021
Ответ дляДобрый Жук
Да задолбали уже с этой короной
Моє питання було до народу,а ваше до міністерства. І відповісти я так розумію ви не взмозі.
Копирайторша• 22 октября 2021
Ви приносите довідки кому? Прибиральниці,охоронцю, повару?
А може медсестрі?
Упс, автор. На вийшло у вас
А може медсестрі?
Упс, автор. На вийшло у вас
дЫнька
• 22 октября 2021
Ответ дляКопирайторша
А може медсестрі?
Упс, автор. На вийшло у вас
А може медсестрі?
Упс, автор. На вийшло у вас
Чому не вийшло, справку у школі я віддаю вчителю, це людина не з медичного закладу правильно? При працевлаштуванні, я вже писала,у ввіділ кадрів,є там мед.працівники? На секції наприклад з футболу,тренеру,чи він може лікар?
Добрый Жук• 22 октября 2021
Ответ длядЫнька
Справка в сад, бассейн и прочее это документ о том, что человек или ребенок в данный момент не является разносчиком инфекциии ПЛНИМАЕТЕ??? а вакцинация и сертификат не дает гарантии, что ее владелец не болеет в данный момент.....На предприятии вы проходите мед осмотр при офлрмлении и в дальнейшем в зависимости от специальностм для того, чтоб в один прекрасный день не рухнуть под станок ......ну или простите у Вас куча хроники и вы всю жизнь будете сидеть на больничном за счет предприятия.... То есть вы понимаете разницу?
дЫнька
• 22 октября 2021
Ответ дляДобрый Жук
Річ не о гарантії,а о тому що ви повинні показати сертифікат,який просто інформує про наявність у вас щеплення.
Копирайторша• 22 октября 2021
Ответ длядЫнька
То хто ж вам лікар,що ви роздаєте довідки всім,кому треба і не треба?
Ви не розумієте різниці між довідкою про стан здоров´я дитини, яка пів дня перебуває в школі і довідкою ,яку маю показати водію автобусу? Для чого йому ця інформація?
Добрый Жук• 22 октября 2021
Ответ длядЫнька
Нет, речь о том ,что нас делят на тех кто с сертефикатом но при этом может быть заразен и в данный момент болеть, и изгоев которые без вакцинации.....Поэтому народ и возмущен.....к слову, у меня 2 дозы есть сертефткат и что??? Я после 2 месяцев после прививки так ковидом перебрлела, что думала не выберусь....муж и сын без прививок....1 день температура 38 и 4 дня не было обоняния и вкусовые рецепторы отключились ВСЕ...больше ничего....тест у обоих был +.....Вот и думайти, что дает эта прививка......
дЫнька
• 22 октября 2021
Ответ дляКопирайторша
Як це кому треба в не треба. Саме так де потрібно,там і даю. Чи ви не надаєте довідку у садок або школу? І що ви скажете наприклад про лікарняний,де написаний діагноз і його передають до бухгалтерії.
дЫнька
• 22 октября 2021
Ответ дляДобрый Жук
Так я не розумію чому не можна показувати,при тому що ми багато других своїх таємниць без проблем викладаємо. У мене взагалі немає того сертифіката,але я не кричу, що не маєте права.
Копирайторша• 22 октября 2021
Ответ длядЫнька
Ви справді така темна?
За лікарняний мені платять гроші. Без довідки будуть прогули.
Ще раз - для чого водію довідка про мій стан здоров´я?
Копирайторша• 22 октября 2021
Ответ длядЫнька
І лікарняний я приношу медсестрі, а не бухгалтеру.
дЫнька
• 22 октября 2021
Ответ дляКопирайторша
На багатьох підприємствах немає медсестри.
дЫнька
• 22 октября 2021
Ответ дляКопирайторша
Ви справді така темна?
Для початку я вас не ображала і ви поводьтесь будь ласка так само. Чому вас чіпляє саме водій або продавець? Лікарняний для вас це гроші,а перевезення або відвідування якихось закладів,то вже не суттєво? Сертифікат це теж довідка,про щеплення. Приведу ще приклад,коли ми здаємо на права для керування,ми теж несемо довідки і сертифікати. І не сперичаємось.
Меня прет))• 22 октября 2021
Ответ дляДама_с_караваем
Автор, согласна с вами.
Копирайторша• 22 октября 2021
Ответ длядЫнька
А те, що Ви за кермо сідаєте і повинні бути здорові - це ви не розумієте? Те,що без лікарняного мені поставлять прогули і виженуть з роботи.
Я у вас три рази спитала - для чого водію чи охороні магазину довідка про стан мого здоров´я?
дЫнька
• 22 октября 2021
Ответ дляКопирайторша
Водію як раз і не потрібні ваші сертифікати і все що відноситься до вашого здоров´я. Ви не розумієте,що він лише виконує чиїсь накази. А з приводу прав, напевно комусь і не зрозуміло, якщо я повинна принести довідки.
Копирайторша• 22 октября 2021
Ответ длядЫнька
Він не має повноважень перевіряти мої документи. Окрім квитка.
Тільки що в новинах, депутат не вакцинований намагався пройти до держустанови. 10 хвилин сперечались з поліцією. І пропустили. Бо він сказав,що вони не можуть перевіряти наявність довідки чи тесту.