ВундерКИНГ• 24 октября 2021
кто был на буткемп от Наталии Литвин
нужен отзыв
ВундерКИНГ
• 24 октября 2021
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Не знаю, она меня бесит
я тоже не прям фанатею)))
но денег нет, ищу подработку. а ничего не умею делать (я банковский сотрудник), у меня руки из Ж растут
Аноним-ка• 24 октября 2021
Боже, люди, хватить спонсорувати блогерів
Вся інфа є у відкритому доступі, просто треба фільтрувати
Вони наобіцяють що ви будете не виходи з дому і заробляти овер дофіга на інстапрофесіях таких як контентмейкер, копірайтер, асистент і тд
Але уявіть що таких блогерів багато і кожен в місяць випускає по пару тисяч тих хто хоче заробляти

ВундерКИНГ
• 24 октября 2021
Ответ дляАноним-ка

я уже не знаю, де знайти підробіток..