ЛеньГуглить_правда• 25 октября 2021

"Гречка по 12 гривен за килограмм, сало - за 50. Говядина - 50-70 грн, но можно

"Гречка по 12 гривен за килограмм, сало - за 50. Говядина - 50-70 грн, но можно купить и за 20", - "слуга народа" Тищенко о своих покупках на Бессарабском рынке в Киеве.

https://news24ua.com/sluga-tishchenko-povedal-chto...
Результат:
вже голосів: 358
160 (44.69%) Он издевается
122 (34.08%) Он оторван от действительности
61 (17.04%) Он прикалывается
15 (4.19%) Все равно
Ку ка ку ка ку• 25 октября 2021
Ответ дляАноним Секретарь
Ох ці журналюги, напевно спитали його, які були ціни, коли ви самі ходили на ринок. І він почав згадувати, як купляв 4 роки тому мясо і гречку.
Все гарно вирізали і подали як ’свіженьке’.
А всі повелись, людям треба кістку, щоб гризти.

Політикою не цікавлюсь, чисто з людської сторони дивлюсь.
Он сказал что цены на продукты НЕ выросли, слухайте уважно шо Колян каже.

Бывшая блондинка• 25 октября 2021
Ответ дляАноним Секретарь

Він це казав у прямому ефірі. Вам не соромно таку гидоту захищати?