Ягодка опять• 27 октября 2021
Не підгружається в Дії друга вакцина .
22.10 зробила другу вакцину Pfizer, немає в Дії, і саме головне в кабінеті де декларація з лікарем також немає.
Тепер думаю як доказати що я робила другу вакцину, якщо документа не дали ?
Сердючка• 27 октября 2021
Нужно идти и проверять у того врача,кто вам делал,больше никто не исправит
МУСЯкомарова• 27 октября 2021
Значит не внесли в базу. Звоните семейному. Меня так забыли внести,месяц не могла сделать сертификат