Лика-прилипка• 30 октября 2021

Поділіться своїми кулінарними планами

На вихідні. Почну з себе - сирники, суп-пюре з гарбуза, скумбрія запечена, млинці на вечір, чай, а ще салат з савойської капусти, помідорів, огірків, перцю, цибулі.
Женамужная• 30 октября 2021
Вчера селедку под шубой сделала. В этот раз для салата овощи запекала в фольге в духовке. Вкуснее, чем с вареными получилось.
Сейчас утка готовится в духовке. Вишневый соус к ней еще сделаю.

PANTERA_KET• 30 октября 2021
Этл не сегодня. Реб помогал.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 30 октября 2021
Ответ дляЛика-прилипка
Суп, прошу, фукайте
Это у вас тыква или батат? Я для супа тыкву запекаю...и обязательно в пассеровку к луку и чесноку добавляю мускатный орех...
Я не такая• 30 октября 2021
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
https://picantecooking.com/ru/recipes/klassika/chi...
В жтот ращ хочу все приготовить правильно с авокадо и шоколадом ,но и без них это очень вкусно.
Спасибо
автор Лика-прилипка • 30 октября 2021
Ответ дляТепличная
Покажете,як зготуєте
Фукайте
Тепличная• 30 октября 2021
Ответ дляЛика-прилипка
Фукайте
Так то не суп-пюре
І я не фукала
автор Лика-прилипка • 30 октября 2021
Ответ дляТепличная
Так то не суп-пюре
І я не фукала
А як він стає пюре?
Тепличная• 30 октября 2021
Ответ дляЛика-прилипка
А як він стає пюре?
Ви ж готуєте,а не я
Сиреневенькая• 30 октября 2021
Ответ дляPANTERA_KET
Этл не сегодня. Реб помогал.
В нас такі ж Люмінарк

Сиреневенькая• 30 октября 2021
миссАрфография• 30 октября 2021
Ответ дляСиреневенькая
фото
Фу блин
Сиреневенькая• 30 октября 2021
Ответ длямиссАрфография
Фу блин
🤣
миссАрфография• 30 октября 2021
Ответ дляСиреневенькая
🤣
А что то с картошкой лежит такое непонятное, извините если обидела.
Сиреневенькая• 30 октября 2021
Ответ длямиссАрфография
Скумбрія запкчена
Любимка-анонимка• 30 октября 2021
Ответ дляСиреневенькая
фото
Настя?
Сиреневенькая• 30 октября 2021
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Настя?
Ага
Сиреневенькая• 30 октября 2021
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Настя?
Свєта
автор Лика-прилипка • 30 октября 2021
Ответ дляТепличная
Ви ж готуєте,а не я
Ну от, а Ви аби щось ляпнути, так?
автор Лика-прилипка • 30 октября 2021
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Гарбуз, такий у вигляді глечика, луже смачний. А я карі обов´язково, а мускатний під настрій. Нічого не запікаю

автор Лика-прилипка • 30 октября 2021
Ловіть рецепт, скопіювала : Вже писала пару разів рецепт, так же готую і з гарбуза, він такого красивого помаранчевого кольору. В кастрюлі з товстим дном на вершковому мамлі обсмажую цибулю і часник ( все поштучно на око), головне зрозуміти принцип, рецепт колись в інтернеті знайшла і вже багато років так готую. Потім до цибулі і часника додаю порізану моркву (шматки будь-які, все буде блендеритися), потім кабачок або гарбуз шматочками, вогонь регулюєте самі, щоб не горіло, а тушкувалося. Намцьому етапі додаю спеції - обов´язкова карі (не перестаратися, щоб не був гострим суп), мелений чорний перець - теж обережно, дрібку мускатного горіха, якщо любите, я без нього. Всі овочі зі спеціями помішати і трішки потушкувати, додати пару порізаних картоплин, залити водою і варити до готрвності овочіа, в кінці можна додати улюблені трави, залити вершки, якщо немає, то і молоко підійде, коли вершки, чи молоко закипіли виключити, трішки охолоне і можна блендерити. Солю, коли всі овочі вже готові, перед вершками. Подаю з кунжутом, насінням льону, сухариками, нарізаним кубиками запеченим м´ясом, до котлет, тефтелей, риби.
автор Лика-прилипка • 30 октября 2021
Процес
Люблю ХОЛОСТЯКА• 30 октября 2021
Ответ дляЛика-прилипка
У меня вариантов 10 тыквенного супа,но самый любимый в азиатском стиле...с имбирем,карри,кокосовым молоком и морепродуктами...
Ms. При теле• 30 октября 2021
-Есть ли у вас план, мистер Фикс? — Есть ли у меня план? Есть ли у меня план? Да у меня целых три плана!
автор Лика-прилипка • 30 октября 2021
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ч б теж такий їла, але цей для дітей смачний.
Україна понад усе!• 30 октября 2021
Ответ дляhrushyk
Зранку каву я п‘ю тільки з однієї конкретної чашки )
Якщо кава буде не в ній ,всьо,увесь день коту під хвіст )
Радує,що не я одна з такими прибабахами
Ще мій чоловік, не має його чашки , одразу нерви, хоча на столі штук 10 стоїть.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 30 октября 2021
Ответ дляЛика-прилипка
У нас один суп в неделю для всех, а один только для взрослых,но старший сын иногда ест с удовольствием.
автор Лика-прилипка • 30 октября 2021
Ответ дляMs. При теле
Компот, брі, груша, а що ще?
автор Лика-прилипка • 30 октября 2021
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
В нас з перших страв лишилися в меню лише цей суп і борщ, і дочка бурчить, що борщ не любить. Я лінтяйка, готую, щоб їли всі.
ЭтаваНиМожетБыть• 30 октября 2021
Рассольник, тефтели, картофель пюре, грибы замариную, может пирожков напеку, но не факт. Творожные пончики вчера делала.
Ms. При теле• 30 октября 2021
Ответ дляЛика-прилипка
Компот, брі, груша, а що ще?
Розовое вино + смородина
Бри
Груша
Черизо колбаска

А это домочадцам: хот-до 🌭😋