Грибной_Дождик• 01 ноября 2021
Коли можна робити щеплення після підтвердження корони і на скільки часу діє
Довідка про перенесення ковіду?
Синди Кроуфорд• 01 ноября 2021
Через две недели после выздоровления уже разрешают. Действует 1 год.
Петросянша• 01 ноября 2021
мені лікар сказав, що Короновак можна і на 3 день, довідку (легітимну) про одужання не видають, в Дії її немає
Петросянша• 01 ноября 2021
Ответ дляКликОЛЬКА
Довідка діє 180 днів.
і 180 днів дома сидиті, бо з нею нікуди
КликОЛЬКА• 01 ноября 2021
Ответ дляПетросянша
і 180 днів дома сидиті, бо з нею нікуди
Чому? Вона якраз і замінює сертифікат про вакцинацію. Це офіційно вже у всіх джерелах вказали.
Петросянша• 01 ноября 2021
Ответ дляКликОЛЬКА
покажіть зразок у Дії? його немає
КликОЛЬКА• 01 ноября 2021
Ответ дляПетросянша
покажіть зразок у Дії? його немає
Тому що він ще в розробці. Так і сказали.
Петросянша• 01 ноября 2021
Ответ дляКликОЛЬКА
він у розробці вже півроку, більше того ніхто не отримає ’амністію’ якщо антитіл мало, тому...вакцинуватись