пьЯНА• 02 ноября 2021
Бачили вже "Дитячий COVID-сертифікат у застосунку Дія"?
_____
Відтепер батьки можуть згенерувати у застосунку "Дія" на смартфоні ковід-сертифікат дітей від 12 років, які отримали 1 дозу вакцини чи пройшли повний курс щеплення.
Щоб отримати дитячий СOVID-сертифікат, потрібно виконати наступні дії:
Переконатися, що у вас на смартфоні встановлена остання версія застосунку "Дія";
Авторизуватися в "Дії";
Додати в застосунку свідоцтво про народження дитини;
У меню "Послуги" вибрати "COVID-сертифікати";
Сертифікат дитини з’явиться в застосунку разом із вашими.
Адміністрація додатку повідомляє, що діти з 14 років можуть самостійно авторизуватися в "Дії" за допомогою чипа NFC на ID-картці або біометричному паспорті.
Новогодняя пальма• 02 ноября 2021
И это значит.... БИНГО!
Эти скоты планирую ограничения для детей, а значит хотят сделать принудительную вакцинацию!!!!
Дайте ствол, а лучше два!
YuliaYuliaYulia• 02 ноября 2021
Ответ дляпьЯНА
а де мат? Я виправлю!
У меня в голове только ненормативная лексика всплывает от таких новостей.
Простите, у Вас все Ок
Света С Приветом• 02 ноября 2021
Ответ дляНовогодняя пальма
И это значит.... БИНГО!
Дайте ствол, а лучше два!
Лучше ракету. Чтоб наверняка
Подтяжка• 02 ноября 2021
Я то уколюсь,хрен с ними,но если они захотят и детей колоть, уеду на хер в село с ребенком,
фрау Гитта• 02 ноября 2021
Ответ дляАноним ФЕЯ
Якщо здається - хрестіться!
Я те й роблю і вам раджу
ТыЧиНеТЫ• 02 ноября 2021
Ответ дляПодтяжка
У вас девочка/мальчик?
пьЯНА
• 02 ноября 2021
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Простите, у Вас все Ок
а добре, дякую, я в такому шоці була після цієї новини та відосіка того, тому подумала що щось автоматом там прописала, але мата тут замало((((
фрау Гитта• 02 ноября 2021
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так мені не здається)
Я зрозуміла, що ви знаєте напевне.
Аноним ФЕЯ• 02 ноября 2021
Ответ дляфрау Гитта
Я зрозуміла, що ви знаєте напевне.
Я багато чого знаю
Новогодняя пальма• 02 ноября 2021
Они заходят с тыла
Сначала подтягивают все доки и законы, чтоб когда будет все готово- бац и принудительная вакцинация детей!
Света С Приветом• 02 ноября 2021
Ответ дляАноним ФЕЯ
Оглянитесь
Олянулась. Нету. Расскажите. Вы же знаете
Аноним ФЕЯ• 02 ноября 2021
Ответ дляСвета С Приветом
Бесполезно, все равно доказать не возможно, да и не нужно оно вам.