Фенте Фря• 13 ноября 2021
Як це розуміти?
Це як розуміти? Я розумію що там дійсно було щось не так. Як би ви зрозуміли відповідь продавця?
Фенте Фря
• 13 ноября 2021
Ответ дляУхахайкина
Я колись жила в Англії, там магазини Прімарк в кожному недорогому ТЦ були
У нас не бачила. Треба подивитися на сайті закордонному
Тільки не знаю яку країну дивитися.
Мальчун-задирун• 13 ноября 2021
Все не читала)
Что, реально тема непроданного вам свитера так задела?
Фенте Фря
• 13 ноября 2021
Ответ дляМальчун-задирун
Все не читала)
Ні, просто якщо там був дефект, то можна було нормально написати, вибачте не додивилася. Якщо ні, то підтвердити що там нічого не має. Якщо ж там дефект що видно на фото, то виходить вона подала цю річ іншій людині, яка не додивилася цей факт.
Мальчун-задирун• 13 ноября 2021
Ответ дляФенте Фря
Вы свитер не купили. Какая разница теперь, что там было. Почему вы так зациклены на этом?
На прошлой неделе передо мной закончились брокколи. Надо было тему создать?))
Фенте Фря
• 13 ноября 2021
Ответ дляМальчун-задирун
Ну треба було, якщо вам так хотілося броколі, можемо поговорити і про них )))