Одна_на_всей_планете• 15 ноября 2021
Зелений пуховик -- одразу категоричне ні?
Пригледіла я собі пухове стьобане пальто, тепле, дуже воно мені сподобалося. Але колір -- темно-зелений. Насичений з легким відтінком синього. Такі зараз не прийнято носити?
НичеНипанимаю• 15 ноября 2021
Як на мене це колір длч бабусі.
Купіть зелене - молода трава чи електрик
Одна_на_всей_планете
• 15 ноября 2021
Ответ дляБезВзяток
У вас якісь комплекси??
Так, напевно, є. Не хочу виглядати смішно і несучасно. Це погано, знаю, але можливості піти до психолога і пропрацювати свої комплекси поки що не маю
БезВзяток• 15 ноября 2021
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Одягайте те, що вам подобається.
Одна_на_всей_планете
• 15 ноября 2021
дама_из_декрета• 15 ноября 2021
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ось знайшла у мережі дуже схоже, тільки без такого коміра
Он ужасный и дело не в цвете
Одна_на_всей_планете
• 15 ноября 2021
Ответ длядама_из_декрета
Он ужасный и дело не в цвете
А чому жахливий, що з ним не так? Підкажіть, як обирати
ПешитеБесАшипок• 15 ноября 2021
Самый популярный пуховик на Советчице - э о Зеленый ГЭП.
Но ваш совсем не такой
дама_из_декрета• 15 ноября 2021
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Фасон , мех Аля дорого БагАто . Выглядит как из 2000
Одна_на_всей_планете
• 15 ноября 2021
Ответ длядама_из_декрета
Фасон -- можливо, але на тому, що я хочу, нема такого коміра, я там написала вище. А фасон так, дуже схожий, і колір.
ОченьПриятно-Царь• 15 ноября 2021
Ответ дляОдна_на_всей_планете
нет Цвет ужасный
Одна_на_всей_планете
• 15 ноября 2021
Ответ дляОченьПриятно-Царь
нет Цвет ужасный
Ясно, дякую. А мені подобається колір... До рудого волосся гарно підходить, хоча можливо мені так лише здається.
ОченьПриятно-Царь• 15 ноября 2021
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Тот что на фото вы прикрепили цвет никакой Есть зеленые классные Насыщенные На фото же ужасный
имхо
Одна_на_всей_планете
• 15 ноября 2021
Ответ дляОченьПриятно-Царь
имхо
В того, що я хочу, такий самий колір. Отже, не буду його купувати, недаремно були сумніви.
Бедная Лиза• 15 ноября 2021
А мені подобається такий колір. Автор, якщо вам подобаються, то навіщо вам думка інших.
Апрель Ивановна• 15 ноября 2021
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Какой-то он столетний
Бусурманша• 15 ноября 2021
Ответ дляОченьПриятно-Царь
имхо
А что не счёт такого скажете?
Фима Собак• 15 ноября 2021
Ну не очень,автор.И зеленый можно найти приятный,а не гнетущий как этот
Нуждаюсь в общении• 15 ноября 2021
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Колір подобається.
Фасон категорично ні
Щодо такого коміру, то я теж руда і повертала с подібним (сірим). Зовсім не пасувало таке хутро до рудого волосся.
Фасон категорично ні
Помеха справа• 15 ноября 2021
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Мрачноватый
Помеха справа• 15 ноября 2021
Ответ дляФима Собак
Этот как раньше продавались, еще бордовые были и грязно синие
Одна_на_всей_планете
• 15 ноября 2021
Ответ дляСмурфетта
Автор, де замовляли? Я теж пух шукаю
Не замовляла, побачила в магазині в своєму місті, поміряла і міркувала, брати чи ні. Не буду. А той, що на фото, це просто схожий, знайшла схоже зображення в інтернеті, а з якого саме воно сайту -- вже не пам´ятаю.
Одна_на_всей_планете
• 15 ноября 2021
Спасибі всім за відгуки у цій темі. Ще порадьте, будь ласка, чи варто купувати ось таке пальто? Воно з штучного хутра. Таке зараз носять?