Люда Людоедова• 15 ноября 2021

Третя поличка у посудомийній

Потрібна чи не потрібна?
Чи зручна для вас така машинка. Чи є сенс в цій третій поличці?
Чупокабра• 15 ноября 2021
Да, без неё ерунда

автор Люда Людоедова • 15 ноября 2021
Хммм
Ок,думала буде більше відгуків.
Я дивилася вчора у магазині. Мені видалися такі машинки маломісткими. З´їдається місце. Третя поличка більше для склянок, лопаток, вилок-ложок. Я це все успішно розміщаю або на другій або у корзинках. Склянки взагалі у посудомийній не мию.
Також на дисплеї була чаша міксера на другій поличці, але маленька. Чаша від мого міксера рази у півтора більше. У такій машинці навряд чи поміститься, хіба на першій поличці. Мені здалося, що для такої машинки потрібен дещо дрібніший посуд.
Запретный фрукт• 15 ноября 2021
Очень удобно с 3 полкой
Запретный фрукт• 15 ноября 2021
Когда она будет Вам мешать помыть что-то очень габаритное, ее можно легко вынуть. Но я вынимаю редко, у меня все помещается
автор Люда Людоедова • 15 ноября 2021
Ответ дляЗапретный фрукт
Дякую.
Буду думати.
У кого такое было• 15 ноября 2021
Да, вторую пмм взяла с третьей полочкой.Огромная разница в экономии места.Тот ящик для ложек/вилок мне вечно мешал, а теперь красота!
Творю чудеса• 15 ноября 2021
У меня такая полка уже 6 лет в пмм сименс. Как я рада что купила такую. В офисе у нас без нее, и эти приборы в ведре где могли бы стоять тарелки фигня, не знаю как там моется, на полке шикарно!!!
У кого такое было• 15 ноября 2021
Ответ дляЗапретный фрукт
Что габаритное моется на второй полке?
На нижней кладется габаритное, а вторая полка поднимается одним щелчком выше( я по умолчанию так установила, чтоб противни ставить.)
автор Люда Людоедова • 15 ноября 2021
Ответ дляТворю чудеса
Гарно миється. Мені подобається.
Мені навпки видалося, коли я розглядала дисплей, що на третій буде незручно все це складати.
Багато у темі пишуть інакше, тому я думаю. Можливо - це справа звички

автор Люда Людоедова • 15 ноября 2021
Ответ дляУ кого такое было
Что габаритное моется на второй полке?
Я на другій інколи мию весь габарит, коли нижня зайнята тарілками.
Кокосиха• 16 ноября 2021
специально искала с ней,оооочень довольна.Быстро раскладывать приборы,моет отлично.у меня Электролюкс.только смотрите,чтоб на нее был отдельный распылитель.а то у подруги в Канди нету,моет плохо,один пропеллер на две полки выходит.у меня у этой полки свой душик.
автор Люда Людоедова • 16 ноября 2021
Ответ дляКокосиха
Дякую за пораду.

Дівчата, дякую вам всім за поради і ваш час!
Творю чудеса• 16 ноября 2021
Ответ дляЛюда Людоедова
Гарно миється. Мені подобається.
Если б гарно мылось 3 полку не придумали б. На месте корзины могли б мыться тарелки
автор Люда Людоедова • 16 ноября 2021
Ответ дляТворю чудеса
У мене немає проблем з місцем для тарілок. Я маю проблеми з розміщенням габариту і глибоких тарілок.
З вашого допису випливає, що єдина перевага, це звільнене місце максимум для 4-х тарілок.
Дякую, що поділилися досвідом.