Томатико• 17 ноября 2021
А все ж Єлизавета сильно здала
Після смерті Філіпа Єливета стрімко постарішала, просто зморщилась, останнім часом скасовують участь королеви в різних заходах.
Ось останнє фото аж лякає, сині руки. Здається, скоро вітатимемо короля Карла.
Фигура мечты• 17 ноября 2021
Ответ дляТоматико
Я б не скидала Чарльза з вагів, він хоч і виглядає, як тютя, але там залізна воля.
Upd. Можливо, бабуня вже давно не при справах, і Чарльз тримає все в своїх руках, просто статус принца дає йому більшу свободу.
Чарльз женился на разведенной Камилле. Создавая этот брак от автоматом отказывался от престола. Давно это было понятно.
Срочнокпсихологу• 17 ноября 2021
Ответ дляФигура мечты
Они ж, вроде, не венчаны.
Томатико
• 17 ноября 2021
Ответ дляФигура мечты
Щоб вже заспокоїтись, зайдіть на офіційну сторінку королівської сім´ї і почитайте список з престолонаслідниками. Номер 1 Чарльз, номер 2 Вільям, номер 3 Джордж і тд Шарлотта, Луї, Гаррі і пр.
Любовь Калистратовна• 17 ноября 2021
Хотела бы я такой (физически) быть в её возрасте! И передвигается сама, и при памяти, и в состоянии выдерживать эти приёмы-протоколы-церемонии
Пусин Кукин• 17 ноября 2021
Ответ дляТоматико
Просто так, чи вже є якийсь цензор, які теми можна сворювати, а які ні. Нам про пальці в попі, дитячі памперси і чоловіків аб´юзерів можна спілкуватись?
Запитала тільки і всього, зрозуміти хотіла сенс питання.пояснювати , бачу вмієте ви
Я сама в віці вже, про пальці не знаю, а памперсів боюсь реально, я жне королева