Звезда в шоке• 19 ноября 2021
Про вакцини і подорожі
Скажіть будь ласка, вакцинацину Астразенека визнаються в ЄС? Можна буде їздити? А в Туреччину, Єгипет? І ще коронавак цікавить
Паспортный стол• 19 ноября 2021
Астразенека без проблем Європа і Єгипет, у короновака є обмеження - в Єгипті проходить, Польша, Франція і деякі інші країни не приймають
Звезда в шоке
• 19 ноября 2021
Ответ дляПаспортный стол
А Туреччина?
Пищалка• 19 ноября 2021
Атразенека, яка не індійська проходить точно
вже випробували не на одній країні
Пищалка• 19 ноября 2021
Ответ дляЗвезда в шоке
А Туреччина?
туреччина дуже часто змінює правила. ми потрапили, що тільки вакцина прокатила. друзі поїхали через місяць - ще й тестувались додатково
Вредняжка• 19 ноября 2021
Ответ дляЗвезда в шоке
А Туреччина?
Туреччина сама вакцинує короноваком і ще чимось
Вредняжка• 19 ноября 2021
Есть страны, которые принимают без вакцинации, та же Турция. То есть если они не приймут Вашу астрозенеку летите с ПЦР
Аноним с кешбеком• 19 ноября 2021
Вы о побочках также почитайте, а не только о странах принимающих!
Звезда в шоке
• 19 ноября 2021
Ответ дляАноним с кешбеком
Читала. І про те, як переноситься
Закидай меня камнями• 19 ноября 2021
не пойму как распознать производителя вакцины? Чем колят - Астразенека, и где у нас найти Европейскую а не Корейскую....